به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛ رازانی در جمع خبرنگاران گفت: با معرفی سرمایه گذار جدید و همچنین تامین مالی و ارائه تسهیلات در سال گذشته تعداد 24 واحد صنعتی مجددا به چرخه تولید بازگشتند .

اوافزود : از ابتدای سال 98 تاکنون 19 واحد تولیدی بهره‌بردار راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی راه‌اندازی مجدد گردیده و  زمینه اشتغال برای 180نفر فراهم شد که با نوسازی و بازسازی ماشین آلات  ، تولید محصول جدید یا تغییر در کادر مدیریتی موفق به بازگشت مجدد به چرخه تولیدشده‌اند.

رازانی ضمن تاکید بر اجرای برنامه های این شرکت، تصریح کرد : اهداف این شرکت در راستای راه اندازی واحدهای راکد صنایع کوچک و بالا بردن ظرفیت تولید واحدهای نیمه فعال برنامه ریزی  گردیده اما در این میان نیز عمده ترین مشکلاتی که منجر به تعطیلی واحدهای صنعتی می گردد را به ترتیب نقدینگی و مشکلات مرتبط با سازمانهای تامین اجتماعی و امور مالیاتی می باشد   .

او بیان کرد : امیدواریم با اقدامات صورت گرفته در حوزه توسعه صنعتی ، شاهد جهش صنعتی خوبی در آینده نزدیک در این استان باشیم.و این شرکت مصمم است تا پایان سال جاری تعداد دیگری از واحدهای صنعتی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به دلایل مختلف غیرفعال شده‌اند را راه‌اندازی مجدد کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: