به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، حسن جعفری با بیان اینکه فرآیند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذر ماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد، اظهار کرد: طی سه روز در مجموع 216 نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد 206 نفر قطعی و 10 نفر در حال ثبت اطلاعات خود هستند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام های قطعی انجام گرفته، 54 نفر مربوط به روز اول، 63 نفر مربوط به روز دوم و 89 نفر هم مربوط به روز سوم است.

جعفری اظهار کرد: از مجموع ثبت نام های امروز تا ساعت 18:30 دقیقه 10 نفر در حال طی فرآیند نام نویسی بوده و ثبت نام آنها هنوز قطعی نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: 85 نفر از داوطلبان ثبت نام شده در روز سوم را مردان و 12 نفر را زنان تشکیل می دهند که 7 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، 2 نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، یک نفر در حوزه انتخابیه درگز، یک نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، صالح آباد، تایباد و باخرز و یک نفر هم در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن ثبت نام کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان میانگین سنی داوطلبان در روز سوم را 43 سال برشمرد و اظهار کرد: جوان ترین داوطلب 30 ساله و مسن ترین آنها 67 ساله بوده است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم 17 نفر کارمند، 21 نفر فرهنگی، 15 نفر شغل آزاد، 9 نفر بازنشسته، 3 نفر روحانی، یک نفر نظامی و 31 نفر دارای سایر مشاغل بوده اند.

جعفری گفت: در روز سوم ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مجموع 98 داوطلب قطعی و در انتظار ثبت نام، تعداد 47 مورد در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، 3 نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود، 7 نفر در حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه، 3 نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، 8 نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز، صالح آباد، 2 نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، 6 نفر در حوزه انتخابیه درگز، 1 نفر در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد، 8 نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، 3 نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب، 4 نفر در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج و 6 نفر هم در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار بوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: