به گزارش خبرگزاری برنا؛ امیر بنی کریمی چهارشنبه ۱۳ آذر در جمع خبرنگاران ضمن قدردانی از تلاش همه دست‌اندرکاران عرضه سوخت در فارس، افزود: حدود ۴۰ درصد بنزین مصرفی استان فارس مربوط به کلانشهر شیراز است و با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت میانگین مصرف از روزانه 2 میلیون و 500 هزار لیتر به یک میلیون و ۸۵۰ هزار لیتر کاهش داشته است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: میانگین مصرف گاز سی ان جی در استان فارس تا قبل از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت یک میلیون و ۲۵۰ هزار متر مکعب بوده که پس از اجرای طرح با افزایش ۱۵ درصدی به یک میلیون و ۵۰۰ هزار مترمکعب در روز رسیده است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس با اشاره به وجود 128 جایگاه فعال عرضه گاز سی ان جی در این استان، خاطرنشان کرد: با این میزان افزایش مصرف گاز سی ان جی در استان از ابتدای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت تاپایان روز دهم آذر بیش از 22 میلیون و پانصد هزار لیتر صرفه‌جویی در مصرف بنزین را به دنبال داشته است.

بنی کریمی همچنین گفت: در راستای حمایت از جایگاه‌های خسارت دیده و سوخت رسانی مطلوبتر به مردم با انجام تمهیدات لازم تعداد پنج باب جایگاه سیار در شهر شیراز مستقر شده و در حال حاضر وضعیت سوخت رسانی در سطح استان بدون مشکل در حال انجام است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: