به گزارش برنا، اکبر بهنام جو در جشن روز دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: دانشجویان باید قبل از پایان تحصیلات با مبادی صنعت، کشاورزی و فضای کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود ارتباط داشته باشند.

وی بیان کرد: دانشگاه وظیفه آموزش و علم آموزی برای دانشجویان را انجام می دهد و لازم است در کنار آن ارتباط دانشجویان با محیط کار و تولید را نیز تقویت کند.

استاندار اردبیل افزود: دانشجویان با مهارت آموزی در دوران تحصیل می توانند بلافاصله بعد از اخذ مدرک به عرصه اشتغال وارد شوند.

بهنام جو با اشاره به اقدامات عمرانی ، علمی و فرهنگی انجام گرفته در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد:احداث خوابگاه، استخر، فاز دوم دانشکده فنی و کتابخانه مرکزی از جمله فعالیت هایی است که برای افزایش زیرساخت های آموزشی در این دانشگاه در یکسال اخیر انجام می شود.

وی افزود: احداث هتل در محوطه دانشگاه از جمله برنامه هایی است که با هدف توسعه گردشگری و زمینه سازی برای برپایی همایش های ملی و بین المللی پیگیری می شود.

در این همایش جمعی از دانشجویان مشکلات خود را استاندار و مسوولان مطرح و از دانشجویان نخبه و استعداد درخشان دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: