به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ محمدحسین تقی پور روز یکشنبه  گفت: انتقام جبهه مقاومت در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، تاکتیکی نیست بلکه عملیات راهبردی برای اخراج آمریکا از عراق و دیگر محورهای منطقه است که این امر به زودی محقق می‌شود.

وی تصریح کرد: شهادت سلیمانی پایان کار نیست بلکه آغازی برای نابودی آمریکا و متحدانش است چرا که نه تنها ایران بلکه تمام جبهه مقاومت، خونخواه این سردار مقاومت هستند.

تقی پور سردار سلیمانی را نمونه بارز «أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم»  دانست و گفت: جبهه استکبار و کفر از این سردار می‌ترسید و اکنون نیز با این شور بین‌المللی، از نام سردار سلیمانی نیز می‌ترسد و در آینده نیز خواهد ترسید.

وی ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی تولد جدیدی در محور مقاومت و ملت ایران خواهد بود و بازنده بزرگ آن آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها خواهند بود.

تقی پور افزود: اطاعت از ولی فقیه بزرگترین ویژگی سلیمانی بود که همواره در تمام برنامه های خود از مشورت‌های رهبری استفاده می‌کرد.

وی اضافه کرد: خروج آمریکا از عراق، بازگشت امنیت عتبات عالیات، اتحاد در عراق و از بین رفتن اثر اغتشاش ها و نابودی توطئه ایران ستیزی در منطقه از جمله پیامدهای خون شهید سلیمانی بود که برای هر کدام از این پیامدها به میلیاردها دلار هزینه نیاز بود.

تقی پور اظهار داشت: امروز جبهه مقاومت متحدتر از همیشه بوده و تمام منطقه برای آمریکا و عوامل او نا امن شده است. 

فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: جهاد سردار سلیمانی در نابودی داعش و عملیات‌های جبهه مقاومت، جهاد بسیار بزرگی بود که در آخر این نعمت عظیم شهادت نیز نصیب این سردار رشید شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: