به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محمدرضا تدین در خصوص برنامه‌هایش برای هیئت تنیس خراسان رضوی پس از بازگشت مجدد به این هیئت، اظهار کرد: کارهای انجام‌نشده زیادی داریم که به دلیل کارشکنی فدراسیون تنیس در زمان حضورم در هیئت تنیس خراسان رضوی به سرانجام نرسید. مهم نیست چه اتفاقاتی برای هیئت تنیس استان در گذشته رخ داده است، در حال حاضر می‌خواهیم همان برنامه‌های گذشته را پیاده کنیم. به دنبال راه‌اندازی هیئت‌ تنیس شهرستان‌ها هستیم. ساختار فیزیکی هیئت تنیس نیاز به رسیدگی بیشتر دارد.

وی افزود: در مجمع انتخابی هیئت تنیس استان به سرپرست فدراسیون نیز اعلام کردم که نمی‌خواهم برنامه‌هایم را مطرح کنم. اعضاء مجمع برنامه‌های مرا می‌دانند. 40 سال است حق خراسان در تنیس پایمال شده است. از او خواستم تا حق خراسان را در فدراسیون تنیس کشور ادا کند. چرا در خراسان رضوی نباید سالن سرپوشیده داشته باشیم؟ چرا در تیم ملی از خراسان نماینده نداریم؟ چرا در این 40 سال در هیئت رییسه فدراسیون یک خراسانی حضور نداشته است؟

رییس هیئت تنیس خراسان رضوی، ادامه داد: از آن‌جا که سرپرست فدراسیون تنیس خودش خراسانی است، وعده داد که به تنیس و هیئت استان کمک خواهدکرد. همچنین مدیریت ورزش خراسان رضوی نسبت به گذشته با هیئت هماهنگ‌تر شده است. شهرداری و شورای شهر نیز این قضیه را با دید مثبتی پیگیری می‌کنند. درحال حاضر دیگر هیچ مشکلی وجود ندارد و هیچ بهانه‌ای برای‌ کم‌کاری ندارم. شاید در گذشته انتخاب درستی در چیدمان برخی از همکارانم در هیئت تنیس نداشتم. امیدوارم در این دوره تجربه‌ام بیشتر شده باشد.

تدین با اشاره به دلیل بازگشتش به هیئت تنیس خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین دلیل بازگشتم کارهایی بود که در هیئت تنیس ناتمام باقیمانده بود. بابت ناتمام ماندن برنامه‌های دوره قبلی ناراحتم و برای جبران ‌آن‌ها به هیئت بازگشتم. در آن زمان فقط در چهار شهرستان، هیئت تنیس داشتیم. هیئت سایر شهرستان‌ها هنوز راه‌اندازی نشده است. حداقل شهرهایی که دانشگاه دارند باید این رشته در آن‌ها فعال شده و زمین تنیس احداث شود.

وی خاطر نشان کرد: اسپانسرینگ مهم‌ترین بخش درآمد هیئت تنیس است. باید اسپانسر بگیریم. در دوره گذشته ثابت کردم که می‌توانیم اسپانسرهای خوبی جذب کنیم. حتی اسپانسرهای هیئت تنیس خراسان رضوی از اسپانسرهای فدراسیون هم بیشتر بود. در مسابقات لیگ برتر که مشهد میزبان آن بود، در اطراف زمین تنیس سجاد بنرهای تبلیغاتی اسپانسرهای ما نصب شده بود.

رییس هیئت تنیس خراسان رضوی، عنوان کرد: اگر در هیئت تنیس فضا تغییر نکرده بود هرگز به هیئت تنیس برنمی‌گشتم. مهم‌ترین مشکل، با رییس سابق فدراسیون تنیس بود که در حال حاضر او از فدراسیون جدا شده و برای دوره جدید هم ثبت‌نام نکرده است. تنیس خراسان دردانه تنیس کشور است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: