به گزارش خبرگزاری برنا از گلستان: امیر سرتیپ ۲ محمد علی سعید عسکری با تاکید بر تاریک اندیشی دشمنان اسلام تصریح کرد ؛ هرکجا که به انقلاب و روحیه انقلابی تکیه کردیم موفق شدیم و همواره باید هدف گیری آرمان های انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آن ها را سرلوحه خودمان قرار دهیم.

وی تصریح کرد:بایستی همه ما پای بند به آرمان های انقلاب اسلامی در بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه  و زنده نگه داشتن راه شهدای گران سنگ که با خون خودشان آرامش را برای ما به ارمغان آوردند باشیم .

وی افزود ؛ شما فرماندهان باید حساسیت ویژه ای در برابر ترفندها و توطئه دشمنان و نقشه ی آنان بر علیه کشور داشته باشید  ، و تهدیدات نظامی دشمن علیه امنیت ملی ، منافع ملی ، استقلال و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی را بشناسید و با برخورداری از بصیرت و دشمن شناسی در حوزه امنیت تحرکات دشمنان را کاملاً رصد و تحلیل کنید و بتوانید در مقابل آن با راهکارهای جامع و مدرن ایستادگیو آنان را خنثی نمایید.

 ارشد نظامی ارتش در استان گلستان در پایان گفت: هرگز یک قدم از رسالت خود کوتاه نیایید ،اگر دشمنان احساس کنند می توانند ضربه بزنند کوتاه نمی آیند و با تفکرات آمیخته به جاهلیت خود برای مسلمانان مشکل ایجاد میکنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: