به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ حجت الاسلام هادی صادقی شامگاه سه شنبه در هفتمین روز بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در آستان امامزاده عبدالله (ع) گرگان با تاکید بر اینکه تفکرات جهادی توفیق به همراه دارد اظهارکرد: حضور گسترده مردم را در آیین تشییع جنازه شهید سردار سلیمانی نشاندهنده روح بزرگ این مرد است و مردم نیز به این نتیجه رسیده بودند.

وی افزود: در هر جلسه ای شهید حاج قاسم سلیمانی با بزرگان عراق حضور پیدا میکرد موجبات وحدت آنان را فراهم می آورد و عراق را تا حدود زیادی از دهان آمریکا بیرون کشید.

وی با اشاره به اینکه «سرباز» لقب شایسته ای بوده که حاج قاسم آن را برای خود برگزید افزود: دلیل این نام گذاری این بود که ایشان خود را سرباز ولایت می دانست و ۴۰ سال برای انقلاب زحمت کشید.

وی ضمن تاکید بر اینکه سردار سلیمانی همیشه از پشت میز نشینی دوری میکرد افزود: خط مقدم و حضور در جبهه مقاومت برای او شیرین تر از پشت میز نشستن بود.

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: با اقدامات سپهبد سلیمانی حکومت داعش در منطقه به پایان رسید و با این اقدام تمام توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی را که داعش نیز دست پرورده آنان بود در منطقه با شکست منجر مواجه کرد.

صادقی تصریح کرد: سردار سلیمانی هیچگاه پیروزی های جبهه مقاومت را به خود منتصب نکرد و زمینه های وحدت بین مسئولان عراق را فراهم کرد.

وی در خصوص انتخابات هم اظهار کرد: برای سمت نمایندگی مجلس شورای اسلامی بایستی افراد شایسته، انقلابی و با تفکر جهادی را انتخاب کنیم.

صادقی با بیان اینکه نباید در فضای انتخابات گول هیاهوی تبلیغاتی را بخوریم افزود: کسانی شایسته این سمت هستند که کاردان و توانمند با شند و با روحیه جهادی بتوانند گره ای از کار مردم باز کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: