به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، محمدرضا حیدری با اشاره به برگزاری جلسه مشترک اعضای شورای شهر مشهد با شهردار درخصوص ثبت‌نام وی برای تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال، اظهارکرد: در ابتدا از زحمات و تلاش‌های مستمر، شبانه‌روزی و مجدانه‌ای که آقای کلایی تاکنون داشته‌ است، کمال تقدیر و تشکر را داریم که ثمره آن، ارائه خدماتی ماندگار برای شهر مشهد و شهروندان و زائران رضوی بوده است.

حیدری افزود: در این جلسه شهردار دلایل خود برای ثبت نام در فدراسیون فوتبال را به استماع اعضای شورای شهر رساند و توضیحاتی را ارائه داد.

وی با بیان اینکه کلایی در این جلسه لزوم هماهنگی با اعضای شورای شهر پیش از ثبت‌نام را پذیرفت، تصریح کرد: بنابر توضیحات ارائه شده، اولویت اعضای شورای شهر مبنی بر حضور ایشان بعنوان شهردار و خدمت‌رسانی به مجاورین و زائران امام‌رضا(ع) مورد تاکید قرار گرفت.

رئیس شورای شهر مشهد گفت: با توجه به مسائل پایان سال شهرداری از حیث بودجه، پرداخت‌های آخر سال، تهاتر بدهی‌های بانکی و مطالبات از دولت و آمادگی شهر برای استقبال از زائران، شورای شهر مشهد در پایان اسفندماه 98 درخصوص این موضوع اتخاذ تصمیم خواهد کرد؛ تا آن موقع، شهردار باقوت به کار خود ادامه می‌دهد و براساس توضیحات ارائه شده، اولویت کاری خود را خدمت به مشهد و ایجاد بهترین شرایط برای زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی می‌داند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: