به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس از ستاد انتخابات شهرستان گنبد کاووس بازدید و تصریح کرد: در دوره قبل به ازای تصدی هر کرسی انتخابات در گلستان 14 نفر کاندیدا رقابت می کردند که در این دوره 34 کاندیدا با یکدیگر رقابت می کنند و در تمام حوزه های انتخابیه از سلایق مختلف قومی و سیاسی با هم به رقابت می پردازند.

وی افزود: 7 نماینده از گلستان در 6 حوزه انتخابیه راهی مجلس شورای اسلامی خواهند شد و مردم از طریق 1389 صندوق رای نمایندگان برگزیده خود را انتخاب خواهند کرد .

استاندار گلستان یادآور شد: یک میلیون و 330 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در استان حضور دارند و در دوره گذشته میزان مشارکت بیش از 74 درصد بوده که امیدواریم این میزان مشارکت در این دوره تکرار شود.

حق شناس خاطر نشان کرد: 71 هزار نفر رای اولی در استان داریم و بیش از 27 هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازررسی و امنیتی در اجرای فرایند انتخابات همکاری دارند.

وی با اشاره به همکاری همه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی گفت: امیدواریم در دوم شاهد اسفند انتخابات باشکوهی را در استان گلستان باشیم و مشارکت گسترده مردم در توانمندی داخلی و خارجی همچون گذشته تاثیر گذار باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: