به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ سید محمد صفوی در بازدید از محور خلخال به اسالم گفت: کیلومتر 27 جاده خلخال به اسالم که چند ساعت قبل بازگشایی شده بود دوباره براثر سقوط بهمن مسدود شد.

فرمانده پلیس راه استان اردبیل اضافه کرد: در محور اردبیل به گرمی، سرعین به سمت سراب در محور منتهی به آذربایجان شرقی و در محور اردبیل به آستارا و گردنه حیران بارش برف وجود داشته و به لحاظ حفظ جان سرنشینان خودروها، همکاران پلیس راه از تردد خودروهای بدون زنجیر ممانعت به‌عمل می‌آورند.

 صفوی با بیان اینکه بارش برف در شهرستان خلخال همچنان ادامه داد دارد، خاطرنشان کرد: در چندین نقطه از جاده خلخال به اسالم شاهد کولاک شدید برف با سرعت بالا هستیم و در کیلومتر 27 و 300 متر از پایین دست راهدارخانه الماس شهرستان خلخال با تلاش راهداران با بیش از 4 دستگاه بولدزر و یک دستگاه لودر انبوه برف حاصل از سقوط بهمن از جاده جمع‌آوری و امکان تردد فراهم شد.

به گفته فرمانده پلیس استان ارتفاع برف در برخی نقاط جاده خلخال به اسالم بیش از 2 تا 4 متر است و به لحاظ احتمال وقوع کولاک شدید و سقوط بهمن از شهروندان درخواست داریم در صورت ضرورت با احتیاط کامل در محورهای مواصلاتی تردد کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: