به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛محمد حمیدی با حضور در برنامه زندگی پلاس "اولین تلویزیون اینترنتی" استان گلستان با تبریک عید نوروز و مبعث رسول مکرم اسلام(ص) اظهار کرد: شهر گرگان به عنوان مرکز استان درهمان ابتدای اعلام مبارزه با کرونا با آمادگی کامل همه دستگاه ها بالاخص عزیزان خط مقدم تلاش کردند با این ویروس مبارزه نمایند.

وی افزود: بیمارستان شهیدصیاد شیرازی و 5آذر به امر درمان بیماران کرونایی اختصاص یافت و هتل ورزش واقع در چاله باغ گرگان نیز جهت اقامتگاه این بیماران تا رفع کامل بیماری و بهبودی بیماران اختصاص یافت.

حمیدی با تقدیر از همه عزیزان که در جهت تهیه ماسک و مورد ضدعفونی کننده تلاش میکنند گفت : خیرین شهرستان در کنار بسیج ، سازمان های مردم نهاد و دستگاه های اجرایی جهت تامین اقلام مورد نیاز از جمله لوازم پزشکی و اقلام ضدعفونی پای کار آمدند که جا دارد از همه آنان تقدیر بعمل آید.

وی بیان داشت: از همه عزیزانی که قصد سفر به شهرستان گرگان را در ایام نوروز دارند خواست با توجه به اینکه همه اماکن تفریحی و تاریخی به جهت جلوگیری از گسترش این ویروس تعطیل می باشد در فرصت های بعدی و گذر از این دوران انشاا... حضور یابند تا بتوانیم میزبان خوبی برای آنان باشیم.

فرماندار گرگان یادآور شد: علاوه بر پاساژها و مجتمع‌های تجاری بزرگ، تمامی مغازه‌ها و واحدهای صنفی غیرخوراکی، غیرخدماتی وغیر درمانی تا 15 فروردین در شهر گرگان تعطیل خواهند بود و اجازه فعالیت نخواهند داشت.

فرماندار گرگان در پایان از همه مردم خواست به هشدارهای پزشکان توجه نمایند و برای حفظ سلامت خود و خانواده و سایر مردم جز موارد ضروری از منزل خارج نشوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: