به گزارش برنا،جناب وارسته در ابتدا بفرمایید چه پیامی برای عید نوروز 99 دارید؟

-عید نوروز امسال رو به عید فطر موکول کنیم. نگذاریم با یک دید و بازدید سلامتی خانواده ها رو به خطر بیافتد.

-چه اقدامات و توصیه هایی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا دارید؟

-پویش گند زدایی و ضد عفونی خانه و محل هایی که در تماس هستند، هر شب در یک تایم مشخص که این تایم از طرف مسئولان محترم ستاد مبارزه با ویروس کرونا تعیین شود بصورت سراسری و کشوری حتی تمامی کانال های تلویزیونی در آن تایم با یک موشن گرافی واحد را پخش نمایند. حسن این کار، فرهنگ سازی و اطمینان از اینکه تمامی خانوار های محترم سراسر کشور بصورت سراسری و منظم حداقل یک بار ضد عفونی را انجام داده اند.

-فعالیت سمن های استان را در چه قالب و چه محور و چگونه ارزیابی می کنید؟

-سمن های استان دارای پتانسیل ها و ظرفیت های قوی در همه زمینه ها که از طرف مراجع ذیربط اعتبار نامه صادر شده می توانند باشند و این هم با اعتماد و اطمینان و همچنین تشویق مسئولان استانی میسر خواهد شد.

- گزارش مختصر از فعالیت های خود در مجمع ارئه بدهید.

-عضو دومین مجمع سمن های جوانان استان اردبیل ، عضو شورای داوری طرح و رئیس کمیسیون طرح و برنامه و بودجه هستم و سعی بر آن است که در اقدامات ثمربخش باشم.

- فعالیتهای سمن شما در چه حوزه ای می باشد؟

-موسسه پیشگامان عصر ظهور از سال 1394 در موضوع فرهنگی شروع به فعالیت نموده و توانسته چندین برنامه فرهنگی و کارگاه توانمند سازی را در سطح استان برگزار نماید همچنین با یک طرح بکر در حوزه فرهنگ سازی برای ازدواج آسان با رویکرد کاهش آسیب اجتماعی در حوزه مهریه که با عنوان " ارزش مهریه های کمتر از 72 میلیون بصورت رایگان عقد و ثبت میگردد"مشخص هست.

-چه توصیه هایی برای مسئولان و فعالین مدنی دارید؟

-از مسئولان محترم عاجزانه خواستارم هر قلم و هر قدمی برمیدارند برای خشنودی خدا، خشنودی خون شهدا و امام شهدا باشد و با تدبیر و خلاقیت بیشتر بتوانند کارها را به سمت و سوی شایسته سوق دهند و همچنین اعتماد به جوانان و تشویق و ترغیب نیروی خلاق باشند تا شاهد اقتدار هر چه بیشتر کشورمان باشیم.

با تشکر

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: