رئیس اداره امورشعب بانک رفاه کارگران لرستان گفت:درقالب برنامه مبارزه با ویروس کرونا بیش از 510 بسته بهداشتی شامل دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی در مراکز تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد استان لرستان توزیع شد .

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ،عزیز اله رحمتی منفرد رئیس اداره امورشعب استان لرستان گفت :در ادامه مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه و با توجه به بیماری مهلک ویروس کرونا در یک اقدام خداپسندانه و با مساعدت مدیران ارشد بانک و همکاران ساعی و پر تلاش در استان لرستان بسته های بهداشتی مبارزه با کرونا بین مدجویان بی بضاعت و کم توان بهزیستی و کمیته امداد استان لرستان با همکاری مدیران این دو نهاد حمایتی توزیع شد .

وی افزود :در این وضعیت قرمز و اورژانسی در کشور و برای شکست کرونا همگام با مردم و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ما هم در حد توان خود برای خدمت بی منت به مردم فیهم لرستان و اقشار آسیب پذیر از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم شد .

رحمتی منفرد  با بیان این که آموزش و استرس زدایی از کارکنان و مشتریان باید در اولویت قرار گیرد، ادامه داد: توزیع منطقی و مدیریت شده اقلام بهداشتی مانند ماسک و مایع ضد عفونی کننده برای کارکنان به همراه ضدعفونی کردن سطوح شعب و واحدها در با همکاری واحد حراست به بهترین شکل ممکن در کلیه شعب سطح استان انجام شد .

در این اقدام خیر خواهانه سید روح الله موسوی ،پریدری ، علی احمدی ،غفور حیدری مدیران این اداره به همراه علی صادقی مدیر روابط عمومی بانک رفاه کارگران در این اقدام خیرخواهانه و مسئولیت اجتماعی خطیر سنگ تمام گذاشته و منشاء این خدمات شدند .

مدیر کل کمیته امداد لرستان نیز  با بیان اینکه این نهاد آمادگی جذب منابع ریالی و اجناس از خیرین،موسسات،سازمان ها،نهادهای دولتی،بانک ها و مراکز اقتصادی را دارد تصریح کرد: بانک رفاه لرستان در یک اقدام نوعدوستانه ۳۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک،ژل ضدعفونی، اسپری الکل،دستکش و دستمال کاغذی به ارزش ۱۸ میلیون تومان به مددجویان اهدا کرد.

محمدی فارسانی گفت: اقلام بهداشتی به مددجویان ساکن در مناطق محروم و حاشیه نشین با اولویت زنان و کودکان بی سرپرست توزیع می شود.

خبر :محمود داودی نژاد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: