به گزارش خبرگزاری برنا؛ مجید درویشی دوشنبه ۲۵ فروردین ماه در حاشیه توزیع ماسک رایگان در شهر آجین، اظهار کرد: ۶۰۰۰ ماسک با اعتباری افزون بر دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به صورت رایگان در اختیار مردم شهر آجین قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از اعتبار توسط جوانان هیئت اندیشه ورز شهرستان از طریق کمک های مردمی تهیه شده و بخشی را نیز شهرداری شهر کمک کرده است، افزود: این ماسک ها به صورت بسته بندی شده با نام نویسی در اختیار خانواده ها قرار گرفت.

درویشی از راه اندازی شش کارگاه تولید ماسک از ابتدای شیوع کروناویروس در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: این تعداد کارگاه راه اندازی شده تاکنون بیش از ۱۰۰ عدد ماسک تولید کرده اند.

دبیر هیئت اندیشه ورزان جوان اسدآباد هم گفت: با جمع آوری مبلغ دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان وجه از اعضا هیئت اندیشه ورزان جوان و کمک های مردمی، بخشداری پیرسلمان و شهرداری آجین اقدام به دوخت رایگان ماسک کردند که حاصل آن استفاده ۶۰۰۰ نفر از مردم کم بضاعت بود.

محمدجواد کوهی یادآور شد: این هیئت در هفته جاری نیز اقدام به توزیع ۷۵ بسته حمایتی به ارزش دو میلیون تومان در مناطق محروم کرد.

امام جمعه اسدآباد نیز در جمع خبرنگاران، گفت: کرونا، با وجود مشکلاتی که به وجود آورده اما موجب همدلی،برادری و سرشار و جاری شدن هر چه بیشتر مهربانی ها و نوع دوستی ها شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدموسی حسینی مجد  اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی واحدهای صنفی، مشکلات اقتصادی و معیشتی که بر برخی اقشار جامعه به ویژه افراد دارای مشاغل آزاد و روز مزد وارد شد مقام معظم رهبری تاکید بر کمک به اقشار آسیب پذیر داشتند.

وی با اشاره به طرح مواسات به منظور کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه به علت شیوع کرونا افزود:نیکوکاری و کمک رسانی به هم نوعان از زمره اعمال صالح بوده و کسانی که به دنبال رحمت الهی هستند نیکوکاری کنند.

حسینی مجد همچنین با اشاره به حفظ روحیه جهادی و ارادت و توسل به اهل بیت(ع) خاطرنشان کرد:این ارادت و توسل به اهل بیت(ع) و حفظ روحیه جهادی موجب شده تا کشور ایران اسلامی در بحث کنترل و پیشگیری کرونا با وجود تحریم ها سرآمد در تمام جهان سرآمد بوده و خوش بدرخشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: