به گزارش خبرگزاری برنا و به نقل از روز شنبه روابط عمومی استانداری، محمد علی طالبی در بازدید از یک کارخانه کاشی در اشکذر به مناسبت روز کارگر با اهدای  گل از جایگاه موثر کارگران در رونق تولید استان قدردانی کرد و افزود:  در زمینه تولید محصول باید به ایجاد زنجیره ارزش افزوده بیشتر فکر کنیم ، کاری که در این کارخانه به خوبی صورت می‌گیرد. 

وی با اشاره به اینکه امروز به لحاظ ظرفیت تولید کاشی در استان جایگاه خوبی داریم ادامه داد: این حمایت می‌تواند زمینه جذب بازارهای جهان را در پی داشته باشد و نتیجه آن افزایش درآمد و اشتغال زایی بیشتر در استان خواهد بود. 

مشاور مدیر عامل این کارخانه هم با اشاره به اینکه این کارخانه هم اکنون بیش از یک میلیون متر مربع انواع کاشی و سرامیک زینتی تولید می‌کند گفت: تولیدات این کارخانه اغلب به خارج از کشور صادر می‌شود. 

گلکار افزود: در سال جهش تولید علاوه بر اینکه سعی خواهیم کرد با افزایش ۲ خط تولید ظرفیت تولید خود را افزایش دهیم تلاش می‌کنیم بازارهای جدیدی در داخل و خارج برای تولیدات خود فراهم کنیم. 

وی تاکید کرد: با توجه به تحریم‌ها برنامه ریزی کرده‌ایم کلیه تعمیرات و ساخت قطعات مورد نیاز ماشین آلات خود را در داخل کارخانه انجام دهیم .

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: