به گزارش خبرگزاری برنادر اصفهان، قدرت اله نوروزی در آئین افتتاح فروشگاه رفاه در زیرگذر میدان امام علی (ع) اصفهان، با بیان اینکه از همان روزهای ابتدایی حضور در شهرداری اصفهان به دنبال حل مشکلات میدان امام علی بودیم و اکنون برخی از این مسائل حل شده است، اظهار کرد: اشتغال زایی برای حدود 200 نفر به واسطه بهره برداری از این فروشگاه نمونه ای از این اقدامات است.

وی ادامه داد: این فروشگاه می تواند نیاز نقاط حاشیه ای شهر اصفهان را تامین کند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه این فروشگاه با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی شده است، تصریح کرد: مذاکراتی با مدیران فروشگاه زنجیره‌ای رفاه که همواره ثابت کردند می‌توانند در عرصه سرمایه‌گذاری برای ایجاد فروشگاه‌های بزرگ نقش آفرینی کنند، انجام و مقرر شد شهرداری و فروشگاه زنجیره‌ای رفاه به تعهدات خود در زمان مقرر عمل کند و امروز نتیجه انجام تعهدات به موقع را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: میدان امام علی در آینده با تحولات بیشتری روبرو خواهد بود و مشکلات کسبه آن هم با تشکیل کمیته مردمی رفع خواهد شد.

نوروزی با بیان اینکه انتظار داریم به زودی پروژه‌های کمر زرین، ایستگاه مترو، سرای خیار و … به نتایج مورد نظر برسد، گفت: همچنین با محوریت وزارت صنعت مذاکراتی انجام شده تا بزرگترین نمایشگاه و موزه سنگ‌های قیمتی کشور در سرای خیار اصفهان ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه پروژه مجموعه تجاری کمر زرین و ایستگاه مترو میدان امام علی (ع) نیز به زودی از سوی شهرداری تکمیل می شود، افزود: شهروندان امسال شاهد رونق و شکوفایی شهر در آئین افتتاح پروژه‌ های متعدد خواهند بود، در همین راستا خوشبختانه جاده فرزانگان که هر روز شاهد تردد تعداد زیاد کامیون و تصادفات بود، قبل از ایام نوروز بهره برداری شد و ادعا داریم که تاکنون از کشته شدن چند نفر جلوگیری شده و این نتیجه تلاش‌های شبانه روزی و فعالیت سه شیفت کارگران شهرداری است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: