به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سرهنگ" حسین ترکیان" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودروهای پارک شده شهروندان در حاشیه خیابان ها و کوچه های منطقه شرق شهر اصفهان و شکایت مال باختگان به پلیس، موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی محل های مورد سرقت، انجام تحقیقات علمی و تخصصی و استفاده از تجهیزات هوشمند موفق شدند هویت اصلی فردی که در این نقاط اقدام به سرقت می کرد را به دست آورند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: متهم که دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت محتویات داخل خودرو است طی عملیاتی منسجم و هماهنگ با هماهنگی مقام قضائی در مخفیگاه خود دستگیر شد.

سرهنگ ترکیان خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات صورت گرفته به 31 فقره سرقت محتویات داخل خودروی پارک شده شهروندان در حاشیه خیابان ها و کوچه های خلوت در ساعات پایانی شب اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی تحویل مراجع قضائی شد.

این مقام انتظامی در پایان بیان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم، با قرار ندادن اشیای با ارزش و گران قیمت در داخل خودروی خود هنگام ترک به سارقان اجازه سوءاستفاده ندهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: