به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سید مصطفی علوی در مراسم تودیع و معارفه دوتن از مدیران شرکت گار استان اصفهان گفت: اساس اصلی موفقیت یک سازمان به‌ویژه شرکت های خدماتی همراهی و همدلی همه همکاران با یکدیگر است.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان اصفهان، هم‌چنان سیر پویایی خود را با اتکا به سابقه درخشانی که دارد به سمت جلو ادامه می‌دهد، گفت: این شرکت با استراتژی و برنامه هایی که مشخص کرده است، با کمک همه مدیران و کارکنان خود توانسته به موفقیت بی نظیری دست یابد، اما این بدان معنی نیست که به تمامی اهداف خود رسیده است. این شرکت برای ارتقای جایگاه خود مأموریت‌های دیگری را هم تعریف کرده که با کمک یکدیگر باید در این مسیر به نقطه مناسب تعالی برسیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر ارتقای کیفی خدمات و جلب رضایت مشترکین، عنوان کرد: تداوم صمیمیت و دوستی بین اعضای خانواده شرکت گاز به‌عنوان یک اصل است و اگر مشکلی در هر واحدی وجود داردباید مشکل همه باشد.

 علوی تصریح کرد: سازمان موفق رفتار های قابل پیش بینی دارد، میزان شکایت ها و تنش ها در آن محدود و ضایعات آن بسیار پایین است .

وی افزود: سازمان ها برای دست یابی به موفقیت سازمانی باید مدیرانی داشته باشند که توانایی مشخص کردن اولویت های سازمان را داشته باشند و بتوانند از میزان منابع محدودی که در اختیار سازمان قرار دارد، بهترین استفاده را ببرند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، یکی دیگر از عوامل موفقیت سازمانی تعهد تمامی افراد شاغل به اهداف و فعالیت های سازمان است و برای دست یابی به این مهم، پیش از هر چیز تمامی افراد باید بدانند که در تحقق اهداف سازمان نقش دارند.

علوی با تاکید بر اینکه همکاران در هرسمت و جایگاهی موظف به ارائه کار مطلوب و پاسخگویی یکسان به مردم و مشترکین هستند،افزود: ما باید بتوانیم ضوابط موجود را خوب اجرا کنیم و نظارت صحیح بر اجرای قوانین داشته باشیم، مدیران با خوشرویی و متانت با کارمندان و مراجعین رفتار نمایند و کارمندان نیز درجه تحمل و تعهد خود را بالاتر ببرند تا امور بخوبی پیش برود.

وی اضافه کرد: در شرایط کنونی یکی از چیزهایی که نمی توان پیش بینی کرد، این است که چه چالش ها و مسائل جدیدی سد راه سازمان ها خواهد شد، بنابراین یافتن راهکار برای غلبه بر آن ها نیز در حال حاضر عملاً غیر ممکن می شود و تنها کاری که می توان انجام داد این است که افراد خلاق و نوآور را تشویق کنیم تا بتوانند با توانایی های خود راهکارهای مؤثری برای پیشرفت فعالیت های سازمان ارائه دهند و در واقع به همین خاطر است که خلاقیت و نوآوری در شمار عوامل موفقیت سازمانی است.

 

گفتنی است، شرکت گاز استان اصفهان با دارا بودن بیش از یک میلیون و870 هزار مشترک و گازرسانی99.5 درصدی جمعیت استان اصفهان یکی از شرکت های پیشتاز کشور در عرصه خدمات است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: