به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛  واژگونی خودروی پارس واقع در اتوبان شهید صیاد شیرازی به ستاد مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد و نیروهای امداد و نجات از ایستگاه شماره 4 به محل حادثه اعزام شدند. خوشبختانه این حادثه مصوم نداشت.

خودروی ۲۰۶ طعمه حریق شد

در ساعت ۲ و ۹ دقیقه بامداد امروز طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان  حریق یکدستگاه خودروی ۲۰۶ واقع در محله ارزنان اعلام شد که بلافاصله اکیپ آتش نشانان از ایستگاه شماره ۱۹ به محل حریق اعزام و آتش مهار شد .

کابین خودروی کامیونت در آتش سوخت

در ساعت ۵ و ۳۵ دقیقه صبح امروز طی تماس رانندگان عبوری با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان  حریق یکدستگاه خودروی کامیونت واقع در ابتدای اتوبان معلم اعلام شد که بلافاصله اکیپ آتش نشانان از ایستگاه شماره شش  به محل حریق اعزام و با سرعت عمل آتش نشانان، آتش قبل از رسیدن به قسمت بار کامیون خاموش شد.

حریق خودرو در شهرک کاوه

ساعت ۳ و ۲۲  دقیقه بامداد حریق یک دستگاه خودروی پراید به ستاد مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام و نیروهای ایستگاه 6 به محل حادثه اعزام شدند. علت این حادثه در دست بررسی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: