به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان ،به نقل از روابط عمومی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در مراسم تودیع و معارفه،رئیس بهره برداری گاز مرکز استان و رئیس اداره گاز منطقه چهار گفت:تنها چیزی که از جایگاه مدیریتی فرد باقی می‌ماند؛ عملکرد و خدمتی است که برای رضای خدا و مردم انجام شده است.

علوی، با تقدیر از زحمات رئیس سابق اداره گاز منطقه چهار بیان داشت: وی در زمینه‌ ی توسعه خدمات گازرسانی و تعامل با مشترکین، توانست با برنامه ریزی مناسب اقدامات شایسته ای انجام دهد و تا کنون هیچ مورد شکایت، نارضایتی یا کم کاری از عملکرد این منطقه گزارش نشده است.

وی، با اشاره به اینکه قبول مسئولیت جدید، فرد را موظف می کند که تمام توان خود را برای انجام صحیح امور مربوطه بکار گیرد، تصریح کرد: خوشبختانه در حال حاضر نیروهای متخصص و با دانشی در مجموعه بهره برداری داریم که همراه با برنامه ریزی در طی سال تداوم گاز رسانی را میسر کرده اند.

وی تاکید کرد: برخورد مناسب با ارباب رجوع، توسعه گازرسانی به صنایع، تلاش در جهت وصول مطالبات با حفظ کرامت مشترکین، دقت در نحوه و قطع و وصل گاز، توجه به انگیزه و رضایتمندی کارکنان و... از جمله مواردی است که انتظار می رود به درستی و دقت بیشتری مورد توجه مدیران و روسا قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،  تاکید بر ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تعامل با ادارات، فرمانداری و سایر نهاد های مردمی را از دیگر توصیه های خود به رئیس جدید اداره گاز منطقه چهار برشمرد و افزود: بدون تعامل، کاری صورت نمی‌گیرد و می‌طلبد با مدیران تعامل مطلوب جهت برطرف کردن موانع صورت پذیرد.

علوی، درپایان با توصیه به وحدت و همدلی، اختلاف را آفت خدمت رسانی دانست و گفت: اگر در مجموعه اختلافی بروز کند، دیگر نمی‌توان انتظار انجام کارمناسب داشته و بهره وری در سازمان بهبود پیدا کند. لازم به ذکر است، حسین ابراهیمی، رئیس سابق اداره گاز منطقه چهار به عنوان سرپرست بهره برداری گاز مرکز استان و امید شبانکاره به عنوان سرپرست اداره گاز منطقه چهار اصفهان منصوب شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: