به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، عباس رضایی در جلسه استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌ها در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، گفت: هماهنگی یکی از گمشده‌های زمان ماست، همچنین یکی از مهم‌ترین وظایف ما در استانداری هماهنگی است.

استاندار اصفهان اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی و دولت هیچگاه از یکدیگر جدا نیستند از این رو نظام و دولت با غربت مواجه شدند که وظیفه ما دفاع از آنهاست.

وی اضافه کرد: کرونا بزرگترین اقتصادهای دنیا را به زانو درآورده است و تاکنون هیچ کشور و تاریخی تحریمی این چنین ناجوانمردانه را تجربه نکرده است.

استاندار اصفهان بیان کرد: شرایط روز کرونا به گونه ای است که نمی‌توان تجمع و تبلیغات را شاهد بود به همین دلیل نام این شرایط را تمهیدات زندگی با کرونا گذاشتیم که در این راستا باید این تمهیدات آموزش دیده شود.

وی ادامه داد: باید همان گونه که می‌خواهیم زندگی کنیم اما تمهیدات زندگی با کرونا را آموزش ببینیم هچنین باید از اظهارات مجتهدانه، حکیمانه و بزرگوارانه رهبری درس بگیریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در این جلسه گفت: در نیمه دوم سال مناسبت‌های ملی و مذهبی فراوانی وجود دارد که دستگاه‌ها و بخش مردمی تولی‌گر آن‌ها هستند.

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی بیان کرد: برای هم افزایی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی باید مناسبت‌های ملی و مذهبی را با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظایف دستگاه‌ها در شورای فرهنگ عمومی تبیین و به صورت برنامه منسجم ارایه شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه امروز سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) است، گفت: در سال ۵۹ بنا به ضرورتی که امام تشخیص داد این نهاد انقلابی تشکیل شد.

محمدعلی احمدی افزود: ۲۰ دستگاه و نهاد انقلابی عضو شورای هماهنگی تبلیغات هستند، همچنین این شورا وظیفه سیاستگذاری و نظارت بر ایام مراسم در ایام الله را دارد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم ایام الله تعطیل ناپذیر است، ادامه داد: با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا در استان باید برنامه‌ها مطابق با پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: