به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، معین الدینی فرماندار شهرستان فریدن ضمن خوش آمد گویی و ابراز خرسندی از حضور مهندس علوی وهمراهان وی و تقدیر از ارائه خدمات شرکت گاز به مشترکین، خواستار رفع مشکلات این منطقه در خصوص جابجایی خطوط لوله گاز در مسیر اجرای پروژه احداث پل زیر گذر درختک، بهره برداری از گاز شهرک گلخانه ای داران گردید.

وی، همچنین، گازرسانی به واحد های تولیدی، و بررسی فرو نشست زمین در سال های اخیر که منجر به آسیب دیدگی شبکه های گاز در شهر دامنه شده را از دیگر مطالبات و درخواست های مردم شهرستان فریدن از مدیر عامل شرکت گاز استان عنوان کرد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه یکی از سر فصل های مهمی که شاخص آسایش مردم را تعیین می کند گاز رسانی ایمن و مستمر است، افزود: شرکت گاز استان اصفهان یکی از شرکت های برتر گاز استانی در کشور است و تلاش می کند خدمات را به نحوی عرضه کند که مردم در آسایش باشند و با توجه به قرار گیری این منطقه در اقلیم یک و سردسیر بودن آن و همچنین حجم بالای بارش برف و باران در فصول سرد سال، شرکت گاز تلاش می کند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مردم عرضه کند.

وی، شهر داران را یکی از شهرهای سبز بر شمرد و گفت: بالای 99.5 درصد مردم این منطقه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و سالانه 66 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در این شهرستان به مصرف می رسد.

مهندس علوی، در ادامه از فرماندار شهرستان داران خواستار حمایت شرکت گاز در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه گاز از کانال های مختلف اطلاع رسانی در این شهرستان گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، در ادامه سفر به شهرستان داران با حضور در محل اداره گاز داران و دامنه و بازدید از این ادارات به گفتگو پیرامون مشکلات و مسائل کارکنان پرداخت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: