به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار فرمانده و کادر منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی اظهار کرد: خدا را شاکریم در این چهل سال پس از انقلاب  با همه اقداماتی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران علیه این مرز و بوم انجام داده‌اند، امروز توانسته ایم به جایگاه قابل ملاحظه‌ای در تمامی عرصه ها  به خصوص تجهیزات نظامی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی تمامی فعالیت‌های ارتش کشور زیر نظر آمریکای جنایتکار بود و جوانان ارتشی هیچگونه اجازه‌ای برای دسترسی به تجهیزات و تعمیرات آنان نداشتند، اما امروز شاهد هستیم ارتش جمهوری اسلامی در تمامی ابعاد عملکرد قابل ملاحظه‌ای داشته است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در خصوص به دوستی گرفتن و دخالت دادن افراد غیر مسلمان در امور کشوری با اشاره به آیه ای از قرآن کریم عنوان کرد: خداوند در قرآن می فرماید یهودیان و مسیحیان را به دوستی نگیرید چرا که آنان با یکدیگر هستند و اگر مسلمانی با آنان دست دوستی داد خودش از یهودیان و نصرانی است و از اسلام به دور است.

آیت الله طباطبایی نژاد تاکید کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران به ارمغان آوردن استقلال برای این کشور بود و در حال حاضر تنها کشوری که به طور مستقل به سمت اهداف خود حرکت می‌کند، ایران است و میدانیم دشمنان از این امر احساس خطر کرده اند.

وی با اشاره به اهمیت دینداری بشر گفت: بشر اگر دین نداشته باشد از هر گرگی درنده‌ تر خواهد بود و امام حسین در این مورد فرمود‌ه‌اند من به طرف گرگان کوفه خواهم رفت.

نمایند‌ه ولی فقیه در استان اصفهان متذکر شد: دشمنان قسم خورده ایران تنها مخالف برد موشک‌های ما نیستند بلکه آنان با عزت و سربلندی ایران مخالف‌اند و اگر ایران ترقه‌ای را هم تولید کند بازهم هراس دارند.

وی در پایان راه مقابله با دشمنان این مرز و بوم را نزد خداوند دانست و گفت: خداوند متعال در خصوص راه مقابله با دشمنان اسلام می فرماید اگر صبر پیشه کنید و با تقوا باشید مکر دشمنان شما هیچ ضرری به شما نخواهد زد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: