به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان و به نقل از باشگاه فولاد مبارکه اصفهان؛ محمدرضا ساکت در گزارشی که در برنامۀ ورزشی ضربه آزاد پخش شد، با اشاره به انتخاب محرم نویدکیا به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان، اظهار کرد: زمان آن رسیده بود که به بازیکنان و افرادی که سال ها در سپاهان افتخارآفرینی کرده بودند اعتماد کنیم. بس است دوران مهمانان عزیزی که هر از چندگاهی بر روی نیمکت سپاهان می‌نشستند. در انتخاب سرمربی سپاهان یک فلسفه فکری در پشت آن بود و به هیچ عنوان احساسی عمل نکردیم.

وی افزود: زمان آن رسیده است که به یاران با وفای سپاهان که سال‌ها با پیراهن این تیم افتخارآفرینی کردند در پست دیگری میدان دهیم تا توانایی‌های خود را نشان دهند. افرادی که در هر شرایطی پیراهن سپاهان را عوض نکردند و قلب آن‌ها با این تیم است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، افزود: بر آن هستیم تا در هدایت تیم‌های سپاهان آینده نگری داشته باشیم. محرم از بدنه فوتبال سپاهان است و نسبت به این تیم شناخت کامل دارد. انتخاب وی برای دیگر مربیان جوان و رده‌های پایه نیز ایجاد انگیزه کرده است.

وی در خصوص بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: زمان کوتاهی برای آمادگی در این مسابقات داشتیم و همه می دانیم که شرایط تیم‌ها بسیار خاص است. با اعلام تست کرونا هر تیم ممکن است تغییراتی در برنامه تیم‌های حریف رخ دهد. بحث سلامت بازیکنان شوخی بردار نیست، همانطور که یکی از تیم‌های اماراتی به همین دلیل به طور کامل از ادامه مسابقات انصراف داد. امیدواریم بتوانیم در کنار بحث سلامتی بازیکنان نتایج خوبی بگیریم، زمان بسیار فشرده است؛ چرا که بعد از آن مسابقات لیگ را داریم و باید مراقب سلامتی بازیکنانمان باشیم که در طول لیگ با مشکل روبرو نشویم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: