به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سرهنگ محمدحسین باباکلانی فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اظهار داشت: پس از تماس فردی با سامانه ۱۱۰ پلیس و اعلام سرقت یک دستگاه سواری پژو پارس متعلق به او، بلافاصله پرونده در دست ماموران پلیس آگاهی شهرستان "نجف آباد" قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری کار‌های تخصصی و اقدامات خاص متوجه شدند خودرو در یک منزل مسکونی پارک شده است که هماهنگی‌های لازم برای ورود به آن منزل انجام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از منزل ۲ خودرو که سند نمره شده بودند، سواری پارس مسروقه، ۱۰ جفت پلاک تکه تکه شده خودرو، ۶ دستگاه ecu سواری پژو، مقداری وسایل خودرو، ابزاری که از آنان برای سندنمره کردن استفاده می‌کردند، ۳ گرم تریاک و ۳ گرم شیره تریاک کشف شد.

سرهنگ باباکلانی ادامه داد: در ارتباط با این پرونده ۳ سارق حرفه‌ای که پس از سرقت خودرو اقدام به سند نمره و تغییر هویت خودروی شهروندان می‌کردند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به اینکه این پرونده برای بررسی و روشن شدن دیگر ابعاد آن و سرقت‌های احتمالی دیگر مفتوح است از شهروندان خواست، حتما خودروی خود را به تجهیزات پیشگیری از سرقت مجهز کنید و از پارک آن در مناطق خلوت و تاریک خودداری کنید و هر موضوع مشکوک را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهید تا اقدامات قانونی لازم انجام شود.

دستگیری ۱۰ خرده فروش و معتاد پرخطر در شاهین شهر

سرهنگ علی صادقی فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان پس از هماهنگی‌های لازم طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر را با هدف برخورد با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر اجرا کردند.

این مقام انتظامی افزود: در این راستا با شناسایی مناطق آلوده با همکاری دیگر رده‌های انتظامی ضمن پاکسازی چند پاتوق تهیه و توزیع مواد افیونی و کشف مقادیری مواد مخدر، ۱۰ خرده فروش و معتاد پرخطر را شناسایی و دستگیر کردند.

وی در ادامه بیان داشت: هدف اصلی اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز از برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است که این مهم با جدیت و به صورت روزانه و مستمر توسط این فرماندهی پیگیری می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از بازجویی‌های تکمیلی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

کشف ۱۹ فقره سرقت درفلاورجان

سرهنگ "ایرج کاکاوند اظهار داشت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ومقابله با سارقان در سطح شهرستان فلاورجان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با تقویت گشت‌های انتظامی و اقدامات تخصصی طی ۷۲ ساعت گذشته با هماهنگی قضائی در پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و شناسایی مخفیگاه سارقان حرفه ای، موفق شدند، ۱۳ متهم به سرقت را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان با اشاره به کشف ۱۹ فقره انواع سرقت، گفت: در این ارتباط تعداد ۱۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه، سیم برق و سرقت‌های دیگر کشف شد.

سرهنگ کاکاوند افزود: در همین راستا مقدار ۳ کیلو و ۶۷۸ گرم انواع مواد مخدر کشف ونیز تعداد ۲۱ نفر معتاد متجاهر وخرده فروش نیز دستگیر و تعداد ۲۵ دستگاه موتور وخودروی متخلف توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

وی ادامه داد: بسیاری از سرقت‌ها به ویژه سرقت منازل و سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو تنها به دلیل سهل انگاری شهروندان اتفاق می‌افتد.

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از شهروندان، خواست: خودروی خود را به ویژه هنگام شب داخل پارکینگ‌های اختصاصی خود پارک کرده و تنها به تجهیزات قفل الکترونیکی اکتفا نکنند و برای پیشگیری از سرقت منازل نیز سعی کنند، هنگام مسافرت، منزل خود را به فرد مطمئنی بسپارند و از قفل‌های مطمئن و نفوذ ناپذیر برای درب‌های ورودی استفاده کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: