به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ مراسم اعزام 50 محموله تجهیزات ورزشی جهت خانه های ورزش روستایی استان اصفهان با حضور سردار فداء فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج)، سید محمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان، اصغر آذربایجانی قائم مقام صدا و سیمای مرکز اصفهان و دیگر مسئولین در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

سید محمد طباطبایی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: گلستان شهدا جایگاهی است که می‌تواند درس‌آموز و پند آموز باشد، جایگاهی که می تواند مسیر رشد و تعالی جوانان ایران اسلامی را رقم زند و این جایگاه ویژه و خاص برای نسل جوان می باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به تجهیز خانه های ورزش روستایی گفت: امیدواریم از قبیل این فعالیت ها و در راستای اهداف و برنامه های عالی ورزش بتوانیم باز هم در خدمت جامعه ورزش روستایی باشیم.

وی ادامه داد: بحث توسعه فرهنگ ورزش روستایی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان و وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کشور می باشد که خوشبختانه استان اصفهان در این راه و در توسعه خانه های ورزش روستایی پیش قدم بوده و در سطح کشور یک الگو است و امیدواریم که بتوانیم با تجهیز خانه های ورزش روستایی بیش از پیش آن سهم بسزایی که روستائیان عزیز در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی و نقش آفرینی که در دفاع مقدس داشتند را جبران کنیم.

سید محمد طباطبایی با بیان اینکه در حوزه روستایی باید خدمت دهی صورت گیرد، اظهار داشت: باید علاوه بر خدمت رسانی با حضور در روستاها مشکلات این قشر را نه تنها در حوزه ورزش بلکه در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار داده و خدمت دهی کنیم .

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در پایان گفت: از مسئولین هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان اصفهان، همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان و دیگر عزیزان که در راستای توسعه ورزش روستایی تلاش می کنند، تقدیر تشکر می کنم

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: