به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ طی حکمی از سوی سید محمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، روح الله کاظمی به عنوان سرپرست اداره ورزش جوانان شهرستان خمینی شهر جایگزین علی احمدی شد.

به همین منظور مراسم تودیع علی احمدی و معارفه روح الله کاظمی با حضور علیرضا بصیری فرماندار، احسان شاه علی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و دیگر مسئولین در فرمانداری شهرستان خمینی شهر برگزار گردید.

علیرضا بصیری فرماندار شهرستان خمینی شهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای ورزشکار گفت: وقت بسیار ارزشمند است و باید برای لحظه های آن برنامه داشت، متاسفانه آن چیزی که در وزارت ورزش و جوانان مغفول مانده است بحث جوانان هست، وظیفه، فقط ورزش نیست و باید برای اشتغال، ازدواج و جلوگیری از طلاق بسیار فعال ظاهر شد.

وی ادامه داد: علی احمدی جوان خوب، با استعداد و شایسته است که در این مدت چهار ماه سرپرستی در جلسات حضور فعال داشت، و ان شاءالله موقعیت کاری جدیدی برای ایشان تعریف شود.

احسان شاه علی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ضمن تمجید از پتانسیل بالای ورزش در شهرستان خمینی شهر اظهار داشت: در این شهرستان ورزشکاران بسیار خوب و تیم های موفق ورزشی زیادی داریم، با وجود خیرین در خمینی شهر امیدوارم آقای کاظمی بهترین استفاده را ببرد و ما از آقای احمدی در شهرستان های دیگر استفاده خواهیم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: