به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ حجت الله غلامی معاون عمرانی استاندار اصفهان از اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای در استان خبر داد و اظهار کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا با درخواست استان موافقت کرده است و محدودیت‌ها از روز ۵ شنبه ۱۰ مهرماه و تعطیلی مدارس استان از روز شنبه ۱۲ مهرماه اعمال خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه همه شهرستان‌های استان اصفهان به جز خورو بیابانک و دهاقان در وضعیت قرمز کرونا هستند نمازجمعه تنها در این دو شهرستان برگزار می‌شود و در سایر شهرستان‌ها برگزار نمی‌شود. بنابراین محدودیت‌ها در شهرستان‌های قرمز عملیاتی می‌شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌ها از فردا به مدت یک هفته اعمال می‌شود، افزود: مساجد و مصلی‌ها، برگزاری نماز جمعه، استخرها، باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی، سینماها، آرایشگاه‌های زنانه، موزه‌ها، باغ موزه‌ها، سالن‌های تئاتر و مراکز مشابه آن، چایخانه‌ها، کافی شاپ ها، تالارها، گیم نت‌ها، بازارچه‌های محلی و فصلی مانند جمعه بازار، دوشنبه بازار، شنبه بازارها از روز ۵ شنبه تعطیل هستند. همچنین رستوران‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند و فست فودها به صورت غذای بیرون بر فعال خواهند بود.

معاون استاندار اصفهان اضافه کرد: پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و شهر بازی‌ها که در اختیار شهرداری است نیز به مدت یک هفته تعطیل است.

وی خاطرنشان کرد: درباره مدارس نیز قرار شد که با نظر وزرای آموزش و پرورش و علوم از روز شنبه به مدت یک هفته به صورت غیرحضوری برگزار شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: