به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ عباس رضایی در حاشیه سمینار ویدیو کنفرانس فرمانداران شهرستان‌های استان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی گفت: این جلسه با هدف آمادگی برای انتخابات ۱۴۰۰، پیگیری پروژه‌های مختلف عمرانی و هماهنگی در بخش‌های سیاسی، امنیتی و اقتصادی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر نیروهای بهداشت و درمان و پرستاران و پزشکان با مشکلات متعددی مواجه هستند، ادامه داد: فرمانداران در خط مقدم جبهه‌های اجرایی هستند که باید در این ارتباط هماهنگی های لازم صورت می گرفت.

استاندار اصفهان بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا نتوانستیم صحبت‌های فرمانداران و مشکلات و مسائل شهرستان‌ها را از نزدیک بشنویم به همین دلیل امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی این جلسه برگزار شد.

رضایی اظهار کرد: با توجه به اینکه سال جاری به لحاظ کرونا و تحریم‌های ظالمانه دشوار است باید هماهنگی را با فرمانداران شهرستان‌ها که در جبهه مقدم خطوط اجرایی هستند، صورت بگیرد.

وی ادامه داد: مساله گرانی و گران فروشی از جمله مسائل موجود است از این رو وظیفه اصلی فرمانداران و استانداری به عنوان مدیران عالی دولت در شهرها هماهنگی و همدلی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: