به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سید علیرضا مروجی با بیان اینکه تاکنون ۷۰ هزار و ۲۲۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۵۵۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۵ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل آران و بیدگل، شش نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۳۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۶ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان دو نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که همگی اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیمار بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۷۳ سال و حداقل سن بستری ۲۵ سال است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۶۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۵۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۵۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: پنج مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که چهار زن ۴۹، ۶۲، ۶۳ و ۶۵ ساله و یک مرد ۷۸ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده و در این بازه زمانی در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز یک مورد فوت که مرد ۶۳ ساله‌ای بوده رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۰۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش چهار هزار و ۸۲ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: