به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، حجت‌الله غلامی در درباره جزئیات منع و عبور و مرور استان‌ اصفهان اظهار گفت: با توجه به درخواست وزیر بهداشت و درمان در خصوص ممنوعیت تردد هرگونه ایاب و ذهاب به شهر اصفهان و یا از این شهر، موضوع در جلسه ستاد استانی و در جلسه کمیته حمل و نقل مطرح شد.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار داشت: از نیمه‌های امشب ۵ ورودی اصلی به کلان‌شهر اصفهان شامل ورودی شاهین‌شهر، ورودی پلیس راه سجزی، ورودی فولادشهر، ورودی مبارکه و ورودی نجف‌آباد به سمت اصفهان کنترل خواهد شد.

وی تصریح کرد: این ورودی‌ها به این صورت کنترل خواهد شد که ورود پلاک‌های غیربومی از ۵ محور اعلام شده به اصفهان ممنوع خواهد بود و همینطور ورود پلاک‌های بومی از ۵ محور اعلام شده به سمت خارج آزاد خواهد بود و خروجی پلاک‌های بومی از این محورها ممنوع خواهد بود؛ بنابراین کل کلان‌شهر اصفهان اجازه خروج نخواهند داشت.

غلامی ادامه داد: خروج پلاک‌های غیربومی که بنابر دلایلی به شهر اصفهان وارد شده‌اند، آزاد هستند که این شهر خارج شوند؛ ضمن آنکه در کنار این ۵ ورودی ۱۵ ورودی اصلی و فرعی نیز کنترل خواهند شد.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: مواردی که به صورت خاص پیش‌ می‌آید مانند کارهای اداری و ضروری با ارائه کارت شناسایی و ملی میسر است و رانندگان موظف هستند کارت خودرو را به همراه داشته باشند؛ خودروهای غیربومی هم که در کلان‌شهر اصفهان مستقر هستند در صورت تردد در شهر اصفهان تا پایان تعطیلات توسط پلیس راهور متوقف خواهند شد مگر آنکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن اصفهان را ترک کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: