به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: در ۶ ماه نخست امسال کاهش ۶ درصدی فوتی‌ها را در ترافیک شهری و کاهش هشت درصدی تصادفات درون شهری این استان داشتیم.

وی افزود: میزان فوتی‌ها ۲۸ درصد در صحنه و ۷۲ درصد در انتقال به مراکز درمانی افزایش داشت و مقرر شد گزارش کامل از این وضعیت توسط دانشگاه علوم پزشکی در جلسه آینده مطرح شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با اشاره به طرح مسیر دوچرخه سواری تصریح کرد: کل طرح مسیر دوچرخه سواری ۶۵۰ کیلومتر است که مصوب شد تا پایان سال ۱۵۰ کیلومتر از طرح اجرایی و ایمن سازی شود تا مسیر دوچرخه‌ها در شهر اصفهان فعال شود.

غلامی با بیان اینکه سفر‌های داخل و خارج حریم شهر کاشان مورد بررسی قرار گرفت، اظهارکرد: بحث سایت احمدی روشن مطابق با دستورالعمل‌ها حل کردیم همچنین بحث درون حریم که سایپا قرار داشت با وجود اتوبوس‌های ایمن مشکلات را برطرف کردیم.

وی ادامه داد: مقرر شد در خصوص سفر‌های بین شهری با اتوبوس‌های شهری نوع اتوبوس‌ها از وزارت کشور استعلام شود در صورت تایید کیفیت اتوبوس‌ها سفر‌های بین شهری انجام شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: