به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ حجت‌الله غلامی در گفت‌وگو با خبر شبانگاهی شبکه اصفهان در خصوص محدودیت‌های اعمال شده در پنج شهرستان استان اصفهان، اظهار کرد: با ابلاغ پنج شهرستانی که در شرایط حاد بودند خوشبختانه از همان ساعات اولیه در شهرستان سمیرم ستاد شهرستانی تشکیل شد و دقیقاً مواردی که مربوط به گروه‌های شغلی دو، سه و چهار بود را به اجرا گذاشتند.

وی با بیان اینکه در بازرسی‌ها از شهرستان‌های خوانسار و گلپایگان شرایط مطلوب ارزیابی شد، افزود: متأسفانه در شهرستان نجف‌آباد اعمال محدودیت‌ها وضعیت چندان مناسبی نداشته است که مقرر شد از فردا تیم‌های بازرسی و نظارت در سطح شهر نجف‌آباد حضوری فعال داشته باشند و شهروندان این شهرستان با توجه به اینکه قبلاً این موضوع ابلاغ شده با تذکر روبه‌رو نخواهند شد و در صورت عدم اجرای دستورات پلمب می‌شوند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان تصریح کرد: در شهرستان شاهین‌شهر وضعیت بهتر از نجف‌آباد بوده است که در بخش‌هایی بسیار موفق عمل شده است و امیدواریم سایر بخش‌های این شهرستان هم با هماهنگی‌های انجام شده از فردا وضعیت بهتری داشته باشند.

وی در توصیه به اصناف گفت: از همه واحدهای تولیدی و اصناف درخواست می‌کنم با توجه به اینکه در شرایط سختی هستیم و حفظ جان انسان‌ها برای همه ما اولویت اول و وظیفه انسانی است، دستورالعمل‌ها را به کار ببندند و نسبت به تعطیلی واحدهای تولیدی و صنوف خود با توجه به توصیه‌های فرمانداران محترم اقدام کنند تا از فردا روزهای بهتری داشته باشیم.

غلامی تصریح کرد: در شهرستان‌های خوانسار، سمیرم، گلپایگان وضعیت مطلوب بوده شاهین‌شهر در برخی بخش‌ها موفق بودند و امیدواریم اصناف نجف‌آباد هم همکاری بیشتری با دستگاه‌های اجرایی داشته باشند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: