به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان و به نقل از روابط عمومی دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر، علیرضا نصر اصفهانی در آئین افتتاحیه و بازدید از محل برگزاری این مسابقات، اظهار کرد: باید توجه داشت که یکی از مأموریت‌های شهرداری اصفهان صنعت ساختمان است و حضور فعالان این عرصه در یک مکان و نمایش آخرین دستاوردهایشان در کنار به اشتراک گذاشتن تجربیات می‌تواند به توسعه این صنعت در اصفهان کمک کند.

وی اضافه کرد: انبوه‌سازان می‌توانند در کنار بازدید از این نمایشگاه علاوه بر آشنایی با محصولات تولید شده جدید نحوه استفاده از آنها و مقایسه همه دستاوردهای موجود را بررسی کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر، گفت: هم به منظور رفع نیازهایی که زندگی امروز دارد و هم به دلیل تسهیل در مصرف تولیدات جدید در صنایع راه‌اندازی چنین مسابقاتی امری ضروری است.

وی تصریح کرد: صنایع خلاقیت‌ها و فناوری‌های خوبی را در تولیدات خود دارند و این در حالی است که در برخی از موارد برای فروش و استفاده از این تولیدات در بازار با مشکل مواجه می‌شوند.

نصر اصفهانی با بیان اینکه سرعت بخشیدن بین شناخت مردم و تولیدات جدید نیاز به محرک دارد، اضافه کرد: برگزاری فضاهای نمایشگاهی و به ویژه مسابقات مهارت می‌تواند در این زمینه تسهیل‌گر خوبی باشد.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه مصرف کنندگان با تولیدات جدید و روش‌های استفاده از این تولیدات آگاهی نیابند مشکلات زیادی را برای صنایع تولیدی و به ویژه صنایع دانش بنیان نوپا ایجاد خواهد کرد. باید فاصله تولید و مصرف در کشور کم شود تا رونق اقتصادی بیشتری را شاهد باشیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: