به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سید علیرضا مروجی، با بیان اینکه تاکنون ۹۷ هزار و ۴۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: شش هزار و ۳۴۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۳۸ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل و ۳۱ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۲ سال و حداقل سن بستری ۱۷ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان هفت نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد سه نفر اهل آران و بیدگل، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۲ سال و حداقل سن بستری ۴۰ است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۴۶۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۴۱۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۵۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۹۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۸۵ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و شش نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: سه مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که دو مرد ۸۱ و ۹۰ ساله و یک زن ۵۹ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۵۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش هشت هزار و ۷۱۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: