به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: بازی دوم لیگ برتر است و دو تیم با باخت به این مسابقه می‌آید. سپاهان چه از لحاظ مهره و چه از لحاظ ساختاری تیم باکیفیتی است و یک باشگاه حرفه‌ای است. اکنون هم با یک کادر جدید در این فصل حضور پیدا کردند و ما همین شناخت کمی از آن‌ها داریم. امیدوارم یک بازی خوب را فردا انجام دهیم و بازی باکیفیتی از هردو تیم شاهد باشیم.

وی درباره وضعیت تیم آلومینیوم گفت: این تیم اولین سال حضورش در لیگ برتر است و قطعا اگر به رتبه تک رقمی برسم مثل این است که قهرمان شده است و رتبه تک رقمی برای ما کم از قهرمانی ندارد و هدف‌مان این است که جزو تیم‌های تک رقمی باشیمو مطمئن باشید که این اتفاق میفتد. قبل از بازی اول‌مان موارد زیادی اتفاق افتاد که در شأن این باشگاه نمی‌دانستم و همچنین زمان کافی را برای جذب بازیکن در فصل نقل‌وانتقالات از دست داریم و حتی بدون سرپرست و عوامل اجرایی بازی کردیم.

وی ادامه داد: خیلی کار سخت بود و واقعا سخت ترین روزهای فوتبالی‌مان را تجربه کردیم ولی بعد از بازی اول و صحبت‌هایی که با هیات مدیره  داشتیم بسیاری از مشکلات حل شدند. از هیات مدیره، مدیرعامل و عوامل باشگاه تشکر می‌کنم چرا که در آن چند روز کارهای مثبت خیلی زیادی انجام دادند. البته باز هم کم و کسری داریم که امیدوارم در این هفته حل شود تا ما هم تمرکزمان را به مسائل فنی دهیم.

خطیبی با بیان این‌که من دوست دارم فقط تمرکزم روی مسائل فنی تیمم باشد، گفت: بعد از حل شدن مشکلات به تیم برگشتم و در اولین تمرین تیم گفتم احساس می‌کنم اولین روز سرمربی‌گری من در آلومینیوم است و از امروز تمرکزمان روی تیم خواهد بود چرا که قبلاً به خاطر مشکلات باشگاه نمی‌توانستیم روی کارهای تاکتیکی و فنی تیم کار کنیم. خداراشکر اکنون وضعیت خوبی دارد. تیمی که در حال حاضر داریم زمان می‌برد به هماهنگی برسد اما قول می‌دهم که این تیم بعد از یک ماه یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر خواهد بود.

وی اضافه کرد: من هیچ موقع که از این شهر جدا نمی‌شوم چرا که در تمام مدتی که در اراک بودم، غیر از خوبی چیزی از این تیم ندیدم و فقط خاطرات خوب داشتیم ولی اتفاقاتی افتاد که بعد از صعود به تیم ضربه زد ولی الحمدلله قبل از بازی اول مدیرعامل و هیات مدیره مشخص شدند و مواردی که باید شخصیت تیم را بسازد، دارد به‌وجود می‌آید و داریم تلاش می‌کنیم که این شخصیت را بسازیم. قبلاً آن شخصیت را در تیم نمی‌دیدم اما اکنون آن چیزی که می‌خواستم انجام شده و امیدوارم در ادامه راه بتوانیم به هدفی که داریم برسیم.

سرمربی آلومینیوم درباره خریدهای جدید تیمش گفت: قطعا هیچ مربی نمی‌تواند بگوید که در سه چهار جلسه بازیکنان جدید را به هماهنگی رسانده است و قطعا زمان بر است. سعی کردیم در این سه چهار جلسه خیلی کار کنیم و امیدوارم که خریدهایمان زودتر هماهنگ شوند. ان‌شاءالله یک ماه دیگر این تیم بهترین فوتبال را در لیگ برتر نشان خواهد داد و قول می‌دهم کیفیت خوبی خواهیم داشت. ما بازیکنان خیلی باکیفیتی جذب کردیم اما نیاز به زمان داریم.

وی درباره دیدار دوستانه‌ تیمش پیش از شروع فصل مقابل سپاهان گفت: از مسوولان سپاهان باید تشکر کنم که ما را دعوت کرده بودند. آن بازی خیلی به ما کمک کرد و امیدوارم فردا این بازی‌های دوستانه بتواند کمک حال تیم‌ها باشد و ان‌شاءالله ثمره اش یک بازی خیلی خوب باشد.

خطیبی در پایان گفت: من در ذوب‌آهن یک فصل و چهار فصل در سپاهان بازی کردم و خاطرات خوبی از اصفهان دارم و امیدوارم که کادرفنی سپاهان در کارشان موفق شوند و برای مدیریت باشگاه سپاهان آقای ساکت آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم سپاهان به هدفی که دارد برسد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: