به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ علیرضا صلواتی در آیین افتتاح این پروژه اظهار داشت: قرار بر این بود تا در این جلسه 30 نفر حضور داشته باشند و به همین دلیل تعداد نفراتمان محدود شد و به دلیل پروتکل‌های بهداشتی از این بزرگواران عذرخواهی کردیم.

وی افزود: مخابرات استان، همراه اول و ایرانسل همکاری بسیاری برای اینترنت داشتند که سبب شد این منطقه نیز مجهز به اینترنت پرسرعت شود.

مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان خاطرنشان کرد: از شخص دکتر خادمی تشکر می‌کنیم که اختیارات خود را به ما تفییض کردند و در شرکت ساخت همه حمایت کردند و طرف دیگر قضیه سرمایه‌گذاران بودند که تلاش‌های بسیاری داشتند.

وی تصریح کرد: در یک سال اخیر پیمانکاران به صورت جدی فعالیت کردند و 40 درصد تامین ریالی در چنین شرایط اقتصادی و 2 ماه قرنطینه‌ای که در ابتدای سال وجود داشت کار ما بسیار سخت شد و در نهایت پروژه به پایان رسید.

صلواتی بیان کرد: اگر پل جاده نایین نیز به پایان برسد دیگر کاری در این پروژه نمی‌ماند و تا پیش از بهمن‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد، باید از روابط عمومی شرکت ساخت نیز تشکر می‌کنم که برنامه‌ای در این سطح برگزار شود.

وی گفت: برکات این پروژه سبب کاهش تصادفات می‌شود و برآورد ما این است که 250 از هموطنان ما کمتر کشته شوند و امیدواریم نخستین آزادراه بدون تصادف کشور باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: