به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سید علیرضا مروجی با بیان اینکه تاکنون ۱۰۰ هزار و ۸۲۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: شش هزار و ۷۴۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۷ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، پنج نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل بادرود، سه نفر اهل دلیجان و ۳۴ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۲ سال و حداقل سن بستری ۱۸ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان شش نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد چهار نفر اهل آران و بیدگل، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۸۷ سال و حداقل سن بستری ۵۳ است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۴۲۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۳۷۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۵۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۹۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۸۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و شش نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا آران و بیدگل که یک مرد ۶۸ ساله و یک زن ۷۹ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۹۵ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۰ هزار و ۲۳ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: