سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن: بازیکنانم اعتماد به نفس خوبی گرفتند

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان در آستانه سومین دیدار تیمش در مقابل تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سری رقابت های فینال لیگ برتر بسکتبال کشور گفت: بازی سختی در پیش داریم و در بازی دشوار قبلی نتیجه در وقت اضافی مشخص شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از اصفهان، سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازیکنانم اعتماد به نفس لازم را به دست آوردند و همین مسئله در روند عملکرد آنها تاثیرگذار بوده است.

فرزاد کوهیان در خصوص بازی دوم تیمش در فینال لیگ برتر در مقابل شهرداری کرگان که با پیروزی ثانیه های پایانی همراه بود، اظهار کرد: می دانستیم که بازی سختی در پیش داریم و همانطور که مشاهده کردید نتیجه بازی در وقت اضافی مشخص شد.

وی افزود: بازی امروز نیز به همانند دو بازی قبل، بازی دشواری خواهد بود و باید دید چه اتفاقاتی در جریان بازی رخ می دهد و شرایط بازی به چه سمت و سویی پیش می رود؛ اما قطعا بازی سختی در پیش داریم.

وی در پاسخ به این سوال که از ترکیب کاملا ایرانی تیمش و عملکرد مثبتی که تا رسیدن به فینال و دو بازی انجام شده در فینال استفاده کرده است، رضایت داشته یا خیر؟،گفت: بازیکنانم به اهمیت کار گروهی و اعتماد به نفس لازم رسیدند و با مدیریت تیم، وظایف خود را در زمین انجام می دهند که این تبدیل به امتیازی شده است تا روند خوبی داشته باشیم. 

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن در خصوص اینکه آیا برد در بازی سوم می تواند تیم برنده را در شرایط بهتری برای بازی چهارم قرار دهد، خاطر نشان کرد: با توجه به روند بازی های بسکتبال در دنیا که قهرمان بر اساس تعداد بردهایی که ۲ از ۳ یا ۳ از ۵ است و یا در NBA که ۴ برد از ۷ بازی است، نشان دهنده این است که هر بازی استقلال خاص خود را دارد و ارتباطی به بازی بعدی ندارد، بخصوص که نتیجه و اختلاف بازی اهمیت ندارد و تنها بازی قبلی بسیار مهم است ؛ این نشان می دهد که هر بازی می تواند شرایط را برای تیم ها سخت و غیرقابل پیش بینی کند. بنابراین ما تمرکز خود را بر روی بازی سوم خود خواهیم گذاشت تا به موفقیت برسیم.

وی با بیان اینکه «پتی» بازیکن بسیار خوبی است، ادامه داد: البته در مقاطعی از بازی دوم توانستیم به خوبی این بازیکن را مهار کنیم. مهار کردن این بازیکن دشوار است و باید در امروز بهتر از دو بازی گذشته کار کنیم؛ چرا که در این دو بازی عملکرد خوبی داشت هرچند مهار «پتی» سخت است اما تلاش می کنیم که برای این بازیکن نیز برنامه ای داشته باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب آهن با تقدیر از حمایت خوب هواداران بسکتبال ذوب آهن، گفت: تماشاگران تیم ما در بازی دوم کم کاستی نگذاشتند و تیم خودشان را همانند همیشه تشویق کردند؛ سال ها است که تیم بسکتبال را حمایت می کنند و ما قدردان آنها هستیم.

کوهیان همچنین در خصوص عملکرد خوب محمدرضا اکبری و امتیازات سرنوشت سازی که برای ذوب آهن در نیمه نهایی و بازی دوم فینال وارد سبد کرد، اضافه کرد: محمدرضا اکبری بازیکن خوبی است و با تمرکز خوبی که داشت وارد زمین شد، این مسئله موجب شد تا در شرایط  سخت تصمیم  بسیار خوبی بگیرد و این نشان می دهد که این بازیکن توانست از تجربه و خصوصیات خود به خوبی استفاده کند و در بازی های بعدی نیز قطعا به تیم کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار اصفهان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اصفهان

  اخبار برگزیده