نقش‌جهان میزبان هواداران دو تیم فوتبال سپاهان و استقلال

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان از برگزاری مسابقه دو تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پس از مدت ها با حضور هواداران دو تیم در ورزشگاه نقش جهان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، علی طاهری پیرامون آخرین وضعیت حضور هواداران در استادیوم ها اظهار داشت: پس از برگزاری چندین جلسه با حضور عوامل سازمان‌ها و دستگاه های دخیل در برگزاری مسابقات، طبق پروتکل اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، مجوز حضور ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه های استان برای حضور هواداران از سوی شورای تأمین استان صادرشد و به همین واسطه مصاف دو تیم فولاد مبارکه سپاهان مقابل استقلال تهران و در ادامه بازی ذوب آهن مقابل پرسپولیس تهران باحضور هواداران خواهد بود.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان در خصوص سهمیه تیم‌ها از ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه گفت: طبق آئین نامه، ۹۰ درصد از سهمیه ۳۰ درصدی به تیم میزبان و ۱۰ درصد از این ظرفیت به تیم میهمان تعلق خواهد داشت.

وی در خصوص بلیط مسابقات پیش رو تشریح کرد: بلیط فروشی دیدارها از این پس صرفا به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود و فروش بلیط کاغذی و بلیط فروشی به صورت حضوری میسر نخواهد بود؛ دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن سخت افزار لازم را جهت سامانه بلیط فروشی آماده کرده اند و آدرس سامانه فروش بلیط اینترنتی به زودی اعلام خواهد شد.

طاهری اضافه کرد: با توجه به الکترونیکی بودن سامانه بلیط فروشی، از هوادارانی که موفق به خرید بلیط نشده‌اند درخواست می شود از تجمع مقابل درب ورزشگاه‌ها جهت نظم دهی به شرایط برگزاری بازی اکیدا خودداری کنند، به هیچ عنوان شرایط و ظرفیت حضور هواداران خارج از سهمیه و تعداد پیش بینی شده تغییر نخواهد کرد و از ورود هواداران فاقد بلیط الکترونیک توسط عوامل نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی در خصوص واکسینه بودن هواداران تاکید کرد: سامانه های بلیط فروشی به سامانه‌های وزارت بهداشت متصل است و برای هوادارانی که از دریافت دز دوم واکسن آن‌ها کمتر از ۱۴ روز سپری شده باشد، امکان خرید بلیط وجود ندارد.

طاهری گفت: از اینکه مجددا شاهد حضور هواداران دو تیم سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه ها هستیم خوشحالیم، امید است با همکاری هواداران فهیم اصفهانی بتوانیم میزبانی های شایسته را در لیگ برتر فوتبال کشور انجام دهیم.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار اصفهان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اصفهان

  اخبار برگزیده