موضوع آب زاینده رود به طور اساسی حل شود

رئیس کمیسیون آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آب مسئله مهمی برای اصفهان است، این روزها می‌بینیم که برای چند روز آب باز می‌شود و به حسب ظاهر رودخانه جریان می‌یابد و فضایی در شهر ایجاد می‌شود، لازم است این موضوع به طور اساسی بررسی و مشکلات پیرامون آن رفع شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، مجید نادرالاصلی با اشاره به موضوع نابسامانی‌های اجتماعی، اظهار کرد: امروز شاهد بعضی آسیب‌ها در حوزه‌های اجتماعی هستیم که اگر مدیریت نشود مشکلاتی وسیع‌تر ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه توجه به مسئله اشتغال جوانان در اصفهان مهم است، ادامه داد: تعداد زیادی جوان بیکار در اصفهان وجود دارد و علاوه‌بر آن این شهر حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر مهاجر نیز دارد و وظیفه مسئولان از جمله فرماندار انسجام‌بخشی به نهادهای مربوطه برای ایجاد شغل است که شورای اسلامی شهر نیز در این راستا تلاش خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص سوءمدیریت آبی در حوضه زاینده‌رود، گفت: آب مسئله مهمی برای اصفهان است، این روزها می‌بینیم که برای چند روز آب باز می‌شود و به حسب ظاهر رودخانه جریان می‌یابد و فضایی در شهر ایجاد می‌شود، لازم است این موضوع به طور اساسی بررسی و مشکلات پیرامون آن رفع شود.

وی با اشاره به اینکه پیگیری حق اصفهان وظیفه مسئولان است، تصریح کرد: در کشور از اصفهان به‌گونه‌ای یاد می‌شود که آب حق این شهر نیست، لازم است مسئولان این حق را پیگیری کنند.

نادرالاصلی با تاکید بر اینکه وضعیت احیای بافت فرسوده در اصفهان حائز اهمیت است، اظهار کرد: احیای این بافت نیازمند مدیریت واحد شهری است و از فرماندار می‌خواهیم به این موضوع ورود کند و از ظرفیت‌های مختلف برای این امر استفاده شود.

انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار اصفهان

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اصفهان

  اخبار برگزیده