استاندار اصفهان: پیشنهاد ارائه بسته ویژه‌ مسکن شهر در شورای مسکن استان اصفهان مطرح شد

استاندار اصفهان در دیدار با مدیر عامل بانک مسکن و هیأت همراه از عملکرد موثر بانک مسکن در کمک به طرح سامان بخشی بازار مسکن تقدیر کرد و خاطر نشان ساخت: کمک به تامین مسکن برای افراد جامعه اقدامی زیر ساختی و راهبردی در حوزه اقتصاد و اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سید رضا مرتضوی با اشاره به کمبودها و وضعیت نامتناسب عرضه مسکن، اظهار داشت: نوسازی و بهسازی محلات هدف، در بافت فرسوده شهری و ایجاد مشوق‌ها و امتیازات ویژه در خصوص بهسازی و نوسازی پلاک‌های فرسوده می تواند به بهبود وضعیت مسکن کمک شایانی نماید.

وی، مشارکت و هم افزایی فعالان اقتصادی و بخش خصوصی را در رونق و توسعه بازار مسکن بسیار ضروری دانست و افزود: ضرورت تامین تسهیلات در قالب ارائه بسته ویژه‌ای برای شهر اصفهان در شورای مسکن استان با همکاری بانک مسکن به منظور ترغیب مردم برای استفاده از این تسهیلات و تخفیفات در گسترش امید اجتماعی و مسئولیت پذیری بیشتر  بسیار موثر است.

 مرتضوی با بیان اینکه در استان اصفهان شهرک های صنعتی وجود دارند که برای ساخت مسکن برای نیروی انسانی خوداعلام آمادگی کرده اند و باید از این ظرفیت استفاده بهینه شود. تصریح کرد: شرایط طرح نهضت ملی مسکن باید با شفاف سازی و آگاه سازی به درستی برای مردم تبیین و تحلیل شود.

 استاندار اصفهان متذکر شد: لازم است همه نهادها وبانک ها پای کار بیایند و مشارکت های لازم را برای بهبود وضعیت مسکن مردم اجرایی و هماهنگ سازند.

انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اصفهان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اصفهان

    اخبار برگزیده