تاکید معاون استاندار اصفهان بر شبکه سازی موکب های اربعین حسینی

تاکید معاون استاندار اصفهان بر شبکه سازی موکب های اربعین حسینی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: اربعین حسینی بزرگترین نقطه مشترک است که شبکه قوی دینی را ایجاد می کند و این شبکه قوی دینی باید هر روز منسجم تر شود .

 

به گزارش برنا از  اصفهان، محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در گردهمایی موکب داران اربعین حسینی گفت: عمق ماجرای اربعین حسینی، شبکه سازی شیعی است؛ اگر ما شبکه سازی نکنیم، با اقدامات انفرادی نمی توانیم جلوی دشمنان ایستادگی کنیم، بنابراین باید در هر زمینه ای شبکه سازی انجام دهیم.

وی افزود: مواکب یکی از قوی ترین شبکه های شیعی هستند که درحال شکل گرفتن است و این به خاطر انگیزه ای است که از عشق به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) نشأت می گیرد.

جان نثاری با بیان اینکه اربعین حسینی بزرگترین نقطه مشترک است که شبکه قوی دینی را ایجاد می کند، تصریح کرد: این شبکه قوی دینی باید هر روز منسجم تر شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تاکید کرد: موکب ها نباید فقط برای خدمات رسانی به زائران در ایام اربعین حسینی فعال باشد، این موکب ها باید به عنوان یک شبکه دینی و انقلابی همیشه فعالیت داشته باشند و ارتباطات خود را حفظ کنند تا افراد مرتب جذب اهل بیت علیهم السلام شوند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که یک هیجان دینی وجود دارد و عده ای جذب می شوند، باید این شبکه حفظ شود و اگر فعالیت موکب ها تدوام نداشته باشد و شبکه سازی انجام نشود، این موکب از هم فرو می پاشد.

جان نثاری با اشاره به فعالیت موکب های اربعین در شهرستان های استان اظهار کرد: باید داخل هر شهرستان شبکه سازی انجام شود و بعد از آن شبکه استانی را به صورت قوی تشکیل داد تا به عنوان یک شبکه منسجم در اختیار جریان انقلاب اسلامی باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید بر فعالیت منسجم موکب ها اضافه کرد: اگر شما یک موکبی دارید و تعدادی را جذب کرده اید و مشغول خدمت رسانی هستید، باید برای آنها در طول سال برنامه داشته باشید و مرتب این جذبه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را وسط بگذارید و اجازه دهید که افراد زیادی دور آن جمع شوند.

وی با بیان اینکه این عشق حضرت اباعبدالله حسین (ع) نباید فقط در محرم و صفر فوران کند و باید به صورت مرتب ادامه دار باشد، عنوان کرد: ما باید از این عشق به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نهایت بهره را ببریم و در مقابل جریان کفر بایستیم.

جان نثاری ادامه داد: امام حسین(ع) به خاطر اینکه یزید مستکبر بود با او جنگید و ما هم امروز به تأسی از حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با مستکبران خواهیم جنگید.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اصفهان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اصفهان

    اخبار برگزیده