نصب سفره هفت سین و المان های نوروزی در اردستان

نصب سفره هفت سین و المان های نوروزی در اردستان

معین مهدانیان صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت : باتوجه به اینکه بعضی از میادین شهر اردستان، فاقد نماد و المان بوده است ،به طور موقت دو‌ عدد گوی نورانی در دو میدان اصلی شهر نصب گردیده است .

به گزارش خبرگزاری برنا از اردستان، وی بااشاره به استقبال از فصل بهار اظهار داشت:المان های هفت سین در سه نقطه شهر جانمایی شده است که در مکان هایی اجرایی میشود که بتوانند بیشترین جلوه زیبایی را داشته و باعث جلب توجه مسافرین و‌گردشگران نوروزی شده و همچنین سایر المان های مرتبط با سال نو مانند المان تخم مرغ های رنگی،تابلوهای ویژه نوروزی و ریسه های نوری در حال نصب می‌باشد.

شهردار اردستان در ادامه به نصب ۸۰ سطل زباله جدید در سطح شهر اشاره کرد و‌گفت:در سال آینده نیز در تمامی پارک ها و بلوارها و خیابان اصلی شهر مبلمان های شهری متناسب نصب خواهد شد.

وی با اشاره به روشنایی پارک های شهر عنوان کرد: تعداد ۱۰۰ چراغ ال ای دی در چندین میدان و پارک شهر جایگزین لامپهای قدیمی شده است.

وی در ادامه ابراز داشت: ۴۱ تن قیر ویژه بافت فرسوده در سه محله تعیین شده  با چهارده هزار متر پوشش، آسفالت ریزی شده و همچنین رنگ آمیزی معابر در حال انجام است.

 

شهردار اردستان با اشاره به اینکه گل نمای شهر را زیباتر میکند، افزود:سعی کرده ایم سه نوع گل که ماندگاری بالایی دارد را در شهر بکاریم تا در تمام فصول سال شاهد فضایی زیبا باشیم.

انتهای خبر

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اصفهان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اصفهان

    اخبار برگزیده