به گزارش خبرگزاری برنا در  اصفهان ، بیست و نهمین جلسه خیرین ورزشیار استان بعد از ظهردیروز نوزدهم مهر ماه 94  با حضور سلامتیان رئیس مجمع، دکتر سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع خیرین ورزشیار  در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

محمد سلامتیان رئیس مجمع با اشاره به اینکه مجمع خیرین ورزشیار اصفهان به عنوان پایلوت مورد توجه وزارت ورزش و جوانان قرار داردگفت: خوشبختانه کسانی در رأس ورزش کشور و استان قرار گرفته اند که هم  از نظر علمی متخصص در امر ورزش هستند و هم با ورزش کشور و استان آشنایی کامل دارند و این نقطه قوتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس مجمع خیرین ورزشیار استان اظهار داشت: ورزش در تمام دنیا علاقه مند دارد ، علاوه بر این موضوع گسترده ای است که رسانه ها را نیز به خود جذب کرده است . بنابر این ما به عنوان  اعضای مجمع خیرین ورزشیار وظیفه داریم برای خدمت به مردم و جذب آنها به ورزش به عنوان یکی از سالم ترین تفریحات، تلاش بیشتری برای توسعه اماکن ورزشی انجام دهیم .

وی افزود: هیچ لذتی برای ما بالاتر از این نیست که شاهد  تکمیل و رونق سالنهای ورزشی باشیم که روزانه هزاران نوجوان و جوان از آن  استفاده بهینه می کنند.

در بیست و نهمین جلسه ی هیئت مدیره خیرین ورزشیار استان اصفهان ، اعضاء مجمع علی لوافان( از خیران احداث بنای آکادمی بسکتبال استان) را  به عنوان نایب رئیس مجمع انتخاب کردند.

در این جلسه  اصغر تجدد عضو و خزانه دار مجمع ضمن تأکید بر جذب خیرین استان به عنوان مهمترین دستور کار مجمع خاطر نشان کرد: اگر برای جذب خیرین ورزشی هزینه کنیم در واقع به سرمایه ی ورزش استان افزوده ایم. وی افزود: وقتی این ظرفیت وجود داشته که قریب به 72% از مدارس استان توسط خیرین و مردم احداث  شوند ، تکمیل 240 پروژه ورزشی استان در مقابل کار سختی نیست.

وی ابراز امیدواری کرد با رایزنی های حسن طغیانی مدیر عامل مجمع و همکاری سایر اعضاء بتوانیم در هر هفته 3 نفر خیر را برای تکمیل و یا احداث پروژه های ورزشی استان معرفی کنیم.

در این جلسه مقرر شد به صورت هفتگی پروژه های اولویت دار از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان  با ذکر مختصات و جزئیات ارائه شوند تا  به منظور تکمیل برای واگذاری به خیرین اقدام شود.