به گزارش برنا از اصفهان در این برنامه ورزشی زیست محیطی معاون حفاظت محیط زیست استان اصفهان با استناد به اصل پنجاهم قانون اساسی بر لزوم مشارکت عموم مردم بویژه گروه های مرجع و تأثیر گذار بر جامعه در حفاظت از محیط زیست تأکید کرد.

به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست اصفهان«پاما» رونمایی از نخستین پیراهن زیست محیطی ورزشکاران در اصفهان و پخش نماهنگ های محیط زیستی از دیگر برنامه های این آیین بود.

در پایان این مراسم پیش از آغاز مسابقات تنیس روی میز جام مولای عرشیان؛ متن پیمان نامه پویش نجات محیط زیست با قرائت استاد نریمانی از هنرمندان پیش کسوت تئاتر اصفهان و تکرار دسته جمعی اهالی هنر و رسانه؛ بازخوانی و هنرمندان ورزشکار با پیو‌ستن به این پویش متعهد به تلاش جمعی و فردی برای حفاطت از عرصه های محیط زیست شدند.

براساس این پیمان نامه، هنرمندان و خبرنگاران اصفهانی متعهد شدند برای پاسداشت محیط زیست با انجام رفتارهای صحیح خود و با همه توان برای ادامه حیات سالم زیستمندان زمین بکوشند و بر این پیمان پایدار بمانند.

این پیمان نامه در جریان برگزاری مسابقات تنیس روی میز جام مولای عرشیان ویژه هنرمندان و خبرنگاران اصفهانی منعقد شد.

شایان ذکر است که مسابقات تنیس روی میز مولای عرشیان ویژه هنرمندان و خبرنگاران اصفهان با حضور ۵۲ بازیکن و با مساعدت سازمان های ورزش شهرداری ، اداره کل حفاظت محیط زیست استان و اداره کل ورزش و جوانان اصفهان در خانه تنیس روی میز استان برگزار شد.