به گزارش برنا از اصفهان یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان در سوپرجام فوتبال ایران اظهار داشت: هر 2 تیم جوانان خوبی دارند و در این مسابقه شاهد بازی خوبی از جوانان خواهیم بود. استقلال خوزستان با شایستگی قهرمان لیگ شد و قهرمانی این تیم اتفاق خوبی برای فوتبال ما است.از سوی دیگر امیدوارم بازی سوپرکاپ به خصوص برای تماشاگران اصفهانی بازی خوبی باشد و از دیدن آن لذت ببرند.

وی در پاسخ به اینکه آیا بهتر نبود دیدار سوپرجام بلافاصه پس از پایان فصل گذشته فوتبال ایران برگزار می‌شد تصریح کرد:  هیچ جای دنیا اینگونه نیست و اصلاً شرایط برگزاری این دیدار در آن زمان فراهم نبود. در همه جای دنیا، سوپرجام را چند روز مانده به شروع لیگ برگزار می‌کنند.

سرمربی ذوب آهن به مصدومیت قاسم حدادی فر اشاره کردو افزود:از مصدومیت قاسم همین یک ساعت پیش با خبر شدم و این موضوع شوک بدی به تیم من بود. مصدومیت او جدی است و مجبوریم بدون قاسم فصل را شروع کنیم. او بازیکنی است که نبودش از نظر روحی و فنی تأثیرات زیادی روی تیم می‌گذارد اما ناراحتی من برای خود او است.

یحیی گل محمدی ادامه داد: شرایط حدادی‌فر خیلی خوب بود که این اتفاق برایش افتاد. برای او آرزوی سلامتی می‌کنیم و تا آخرین روز منتظر او می‌مانیم تا با قدرت بیشتری برگردد.

وی در مورد اینکه تیمش امسال اردوی خارجی نداشت و آیا از بازی‌های تدارکاتی رضایت دارد یا خیر گفت: ما فصل گذشته را دیر تمام کردیم و بعد از فینال جام حذفی فرصت زیادی برای استراحت نداشتیم ولی با توجه به اینکه 2 سال است در کنار یکدیگر حضور داریم، مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهناضافه کرد: ما چند بازی تدارکاتی خوب داشتیم ولی آنچنان که باید و شاید در شرایط مسابقه نیستیم. البته شرایط خوبی داریم تا اینکه امروز این خبر بد به ما رسید.

وی در مورد اینکه آیا مصدومیت حدادی‌فر تأثیری روی جذب بازیکن جدید توسط ذوب‌آهن می‌گذارد یا خیر اظهار داشت: 100 درصد تأثیرگذار است. به دنبال بازیکنی هستیم که در پُست حدادی‌فر بازی کند و احتمال دارد یک بازیکن خارجی جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد سفرش به برزیل برای جذب بازیکن جدید بیان داشت: 5، 6 روز در برزیل بودم و قرار بود چند بازی را از نزدیک تماشا کنم. اما ناهماهنگی‌هایی به وجود آمد و فقط یک بازی را در ورزشگاه دیدم و بقیه را از تلویزیون تماشا کردم. هنوز با هیچ بازیکنی صحبت جدی نداشته‌ایم و این بازیکنان تنها در حد گزینه هستند و باید بررسی و ارزیابی بیشتری در مورد آنها صورت گیرد.

گل‌محمدی با اشاره به اینکه بنسون از نظر بدنی نمی تواند در بازی امروز حضور پیدا کند افزود:او  بازیکن آزاد بوده و مشکلی برای ITC ندارد. می‌توانیم از او در این بازی استفاده کنیم ولی بنسون از نظر بدنی هنوز آماده نیست و از شرایط آرمانی به دور است.

به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن "مهدی تاج" رئیس فدراسیون فوتبال کشور برای تماشای مستقیم دیدارسوپرجام فوتبال باشگاههای کشورمابین دو تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان(قهرمان جام حذفی) و استقلال صنعتی خوزستان(قهرمان لیگ برتر) در ورزشگاه فولادشهر حضور پیدا خواهد کرد.

روابط عمومی باشگاه نیز اعلام کرده که مراسم ویژه ای را برای سوپرکاپ فوتبال ایران تدارک دیده است.