به گزارش برنا از اصفهان، نشست مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان، سازمان بسیج ورزشکاران و تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) در اداره کل ورزش وجوانان با حضور محمد سلطان حسینی مدیر کل، علی پیمان صفت مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) و وحید رجبی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان به مناسبت هفته بسیج برگزار شد.

محمد سلطان حسینی در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت اربعین حسینی اظهار داشت: باید با تعامل و همکاری بین بسیج ورزشکاران وتربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) از این پتانسیل برای توسعه ورزش دراستان استفاده کنیم.

وی افزود: پس از علی قاسمی که جا دارد از زحمات ایشان نیز تشکر کنیم، علی پیمان صفت که از چهره های ارزشی محسوب می شود جایگزین وی شد، که برایشان آرزوی موفقیت دارم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در ادامه عنوان کرد که جوانان، در حوزه فرهنگ در تیر رس دشمنان هستند که با ورزش می توان به عنوان یک ابزار به مصاف دشمن برویم و به اهدافمان برسیم. سلطان حسینی خاطر نشان کرد: نظر مثبت و مساعد مردم همچون زمان جنگ نسبت به بسیج و سپاه در زمینه برقراری امنیت در کشورتقویت شده است که این امر باعث سنگین تر شدن بار مسئولیت مسئولین در راستای تامین سلامت جامعه گردیده است.

مدیر کل پیرامون تعامل با نهادهای دیگر گفت : تنها اداره ورزش و جوانان نمی تواند در توسعه ورزش گام بردارد و همه نهادها باید در این راه همراه اداره ورزش و جوانان باشند. وی بر تقویت و افزایش تعاملات جهت افزایش امکانات سخت افزاری ورزشی تاکید کرد و در پایان به حضار در جلسه پیشنهاد کرد که در زمینه اتمام پروژه های نیمه تمام ورزشی بااین اداره کل تعامل بیشتری داشته باشند

سپس علی پیمان صفت مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان(عج) و وحید رجبی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان نیز توضیحاتی پیرامون ارگان های خود ارائه دادند و افزودند: همکاری لازم را برای توسعه ورزش با اداره کل ورزش و جوانان استان به مدیریت فرهیخته بسیجی دکتر سلطان حسینی، خواهیم داشت.