به گزارش برنا و به نقل از ورزش3، سعید آذری  با بیان این مطلب افزود: اما با تصمیمی که در مورد محل دیدار  ذوب آهن با گسترش فولاد در جام حذفی گرفته شد، سازمان لیگ این رویه را نقض کرده است.

وی ادامه داد: صحبتی که بهروان در خصوص این موضوع داشته و گفته بازی تیم گسترش فولاد مقابل شهرداری ماهشهر لغو نشد بلکه این بازی به دلیل استنکاف تیم شهرداری ماهشهر انجام نشد، در اصل بازی با کلمات است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن خاطرنشان کرد: این موضوع را به‌صورت سیستمی از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری خواهیم کرد. ما اعتراض می‌کنیم و پیگیر اعتراض‌مان هم هستیم. بهروان در صحبت‌های روز گذشته‌اش، آخر حرف‌های خود را باز گذاشته و گفته هیات رییسه سازمان لیگ در این زمینه باید تصمیم‌گیری کند.

وی تاکید کرد:اگر قرار است هیات رییسه سازمان لیگ در این مورد تصمیم‌گیری کند پس این صحبت‌ها برای چیست؟ مشخص است که جایی از کار ایراد دارد. اگر صحبت‌هایی که بهروان در خصوص مشخص شدن میزبانی بازی ذوب آهن و گسترش فولاد داشته صحیح است، باید میزبان به صورت قطعی مشخص می‌شد و تصمیم نهایی را بر عهده هیات رییسه سازمان لیگ نمی‌گذاشتند. بنابراین بهروان صحبت‌های خودش را هم نقض کرد.

آذری ادامه داد: ما نامه‌ اعتراضی مان را به دبیرکل فدراسیون ارسال کردیم که او هم نامه‌ای را به رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال فرستاد. قرار است امروز یا یکشنبه این هفته جلسه ای در سازمان لیگ برگزار شود تا رأی نهایی در این جلسه صادر شود. سال گذشته هم فینال جام حذفی در ورزشگاه نیمه‌تمام در خرمشهر برگزار شد که اولین ایراد را هم تیم استقلال به نور استادیوم گرفت و بعد هم به زمین ورزشگاه و خواست خدا بود که اتفاق خاصی در آن بازی رخ نداد.

وی یادآور شد:درست است که در آن بازی پیروز شدیم اما اعتراضمان را به برگزاری آن دیدار در آن زمین نیمه تمام اعلام کردیم و دلیل نمی‌شود در مقابل کاری که غیر اصولی است، همه سکوت کنند. برگزار شدن بازی سال گذشته در زمین خرمشهر اشتباه بود. همانطور که طرح هایی مثل 27 ساله‌ها یا گرفتن دروازه‌بان خارجی و تصمیماتی از این قبیل در فوتبال ما زیاد گرفته شده است.